Jacek - ocena (1) Super szkolenie Jacek Eliza - ocena (1) Rewelacyjne szkolenie! Mimo wakacyjnego luzu to aż chciało się ćwiczyć na... Eliza Ana - ocena (1) Super, najlepsze szkolenie z pierwszej pomocy na jakim byłam. Ana
Tymon Baranek - ocena (1) Instruktorzy bardzo pomocni, nauczyłem się dużo! Tymon Baranek Miron Kowalik - ocena (1) Szkolenia profesjonalne, prawdziwi pasjonaci. Polecam Miron Kowalik Nel Klonowska - ocena (1) Super szkolenie, dużo się nauczyłam, dużo praktyki :) Nel Klonowska Edward Bamuła - ocena (1) świetne szkolenie, polecam! Edward Bamuła Werka z Gdyni - ocena (1) Fantastycznie i profesjonalnie prowadzony. Super sprzęt, zaangażowanie i... Werka z Gdyni Wojciech Włodarczyk - ocena (1) Kurs przeprowadzony sprawnie i konkretnie. Wiedza przekazana w sposób... Wojciech Włodarczyk Janusz Bardo - opinia (2) Jedno z najlepszych szkoleń z pierwszej pomocy na, którym do tej pory byłem... Janusz Bardo Asia z Gdyni - opinia (1) Szkolenie bardzo profesjonalne. Aspekty, które mnie najbardziej interesowały... Asia z Gdyni Julia Jasnoch - opinia (1) Profesjonalne kursy pierwszej pomocy. Całe wyposażenie bardzo realistyczne i... Julia Jasnoch Daria Szybowska - opinia (1) Misja Pierwsza Pomoc to świetny wybór, jeśli chodzi o szkolenia z pierwszej... Daria Szybowska Ola - opinia (1) Szkolenie poprowadzone fachowo najlepsze w którym uczestniczylam Ola