Mistika

Salony kosmetyczne

Gdynia, płk. Stanisława Dąbka 183/10

Rewelacyjny gabinet :) (1) Czas spędzony w gabinecie,to cudowne chwile w profesjonalnych rękach :) Pani... Sylwia Rewelacyjny gabinet (1) Profesjonalna obsługa, a także doradztwo i zrozumienie dla klienta. Podejście... Agata Super (1) kosmetyczka i masażysta jak najbardziej kompetentni i polecam ich... kamila
Super zabiegi (1) Miła atmosfera, i co najważniejsze profesjonalny masaż Polecam Wojtek Super (1) Słowa nie opiszą-naprawdę super zabiegi na ciało i masaż dopełnieniem... Agnieszka Super (1) Bardzo miło i profesjonalnie. Pani kosmetyczka naprawdę zna się na rzeczy, a... Gabriela Masażysta Pasjonat polecam (1) Pierwszy raz skorzystałam z masażu, zawsze przychodziłam do pani Sławki na... kalina świetny masaż (1) Korzystam z usług tego gabinetu nie po raz pierwszy i jeszcze nigdy nie... Weronika ruth - opinia (1) Bardzo goraco polecam salon za profesjonalizm, miłą atmosferę i doskonałą... ruth SUPER KOSMETYCZKA (1) Gorąco polecam zakład Pani Sławki. Jestem stałą klientką i chce mi się do... Dorota Kosmetyczka na 6 !!! (1) Byłam u Pani Sławki pierwszy raz na oczyszczaniu twarzy. Jestem bardzo... Ania Baaardzo polecam (1) Usługi gabinetu Mistika są super i mogę z czystym sumieniem polecić każdemu,... Justyna Bardzo polecam (1) Polecam usługi gabinetu MISTIKA, jestem bardzo zadowolenia z zabiegu na... Mariola Depilacja bikini- polecam!!! (1) Właśnie wróciłam z depilacji bikini, pierwszy raz nie bolało aż tak bardzo.... Emi 100% zadowolenia (1) Z całą pewnością polecam usługi gabinetu MISTIKA, 100% zadowolenia, wizyta,... Hania Polecam (1) Bardzo mila obsługa. Przyjazny klimat. Relaks z widoczny rezultatem . Po... Iza Fachowa obsługa (1) Miła atmosfera, indywidualne podejście, czuje się że kosmetyczka lubi swój... Jarek SUPER (1) przystępne ceny fachowa obsługa, miła atmosfera POLECAM Aneta anna - opinia (1) Gorąco polecam salon.Właścicielka to pasjonatka tego zawodu.Solidna... anna