Świetnie! (1) Gorąco polecam na rodzinny wypad, spędzenie czasu ze znajomymi i jak... Paulina NIE ZGADZAM SIE i POLECAM (1) Nie mam doświadczenia w pisaniu opinii, nigdy tego nie robię wiec przepraszam... Michał z rodzina Zepsuło się (1) Nasze pierwsze wizyty były zawsze na plus. Byliśmy zadowoleni nie tylko z... P
Sushi na szóstkę (1) Byłam, jadłam, bardzo POLECAM rosa POLECAM , POLECAM, POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!! (1) Byłam bardzo mile zaskoczona odwiedzając to miejsce. Bardzo klimatyczny a... M. AiWoods - opinia (1) bardzo klimatyczny lokal, bardzo dobre sushi i miła obsługa ceny wiadomo... AiWoods Rewelacja! (1) Nowo otwarta restauracja przyciąga nie tylko zachwycającym wystrojem wnętrza,... M. Godna Polecenia (1) Super-obsługa, wystrój, dania. Uwielbiam tam wracać i będę polecać!! dziwią... Marzena lekkie rozczarowanie - brak informacji (1) zamówiłam zestaw sushi, który by pewnie smakował idelanie, bo były tam... emiś TAK JAK TRZEBA (1) W Mito jadam od początku, raz może dwa razy w tygodniu .. Napewno restauracja... Ryszard Piekny wystoj i nie wiele ponad to. (2) Wystoj piekny i wyrozniajacy sie na tle innych suschi barow w Gdansku. Ale... Monika U nas na Kaszubach , (1) chyba najlepsza Japońska knajpa.w trojmiescie mama wrażenie ze wszystkie... Stolarz E - opinia (1) Polecam cuudo :-) E Rija666 - opinia (1) Obsługa bardzo miła i sympatyczna. Wygląd lokalu przyjazny. Niestety jakość... Rija666 Rewelacja :) (1) Obsługa miła, wszystko świeże, sushi rewelacyjne. Brakuje Bento na wynos i... galik79 Zabrakło skali! Rewelacja! (1) Rewelacja. Sushi-master na naszych oczach czarował to, co nam najbardziej... Madziak Dawid - opinia (1) najciekawszy obecnie wystrój ze wszystkich sushibarów oraz powierzchnia,... Dawid Polecam (1) Zastanawiam się nad negatywami. Narazie ich nie znajduję zobaczymy co czas... Joaś doskonałe sushi, b. profecjonalna obsługa (1) Miałem okazję spróbować wszelakich rodzai sushi od najprostszych maki, po... kudel POLECAM KAŻDEMU! (1) PYSZNIE! ILOŚĆ SUSHI ROLEK W MENU ZASKAKUJE! W KOŃCU COŚ NOWEGO, A NIE... BEST