Ruda - ocena (1) Godzinny czas oczekiwania przy prawie pustej sali na zimne sushi. Kiedyś to... Ruda Ewa - ocena (1) Jedziecie bardzo smaczne. Chociaz ryż do zamówionego dania otrzymaliśmy po... Ewa Damian - opinia (1) Bardzo smacznie. Wystrój i klimat mało japoński, ale ujdzie. Damian
smacznie i przyjemnie (1) Wybrałam się ze znajomymi z okazji pewnej uroczystości. Stolik i zestaw sushi... Ania Super nic dodać nic ująć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (1) Obsługa super, jedzenie po prostu poezja !!! Kapitalny wystój, trochę drogo,... Paweł Coś się popsuło :( (1) Dzisiejsza wizyt w tym lokalu była niestety ostatnią . 1- fotele zaplamione... Jeremiasz wszystko, co o tym lokalu można powiedzieć zawiera się w słowie "JAKOŚĆ"! (1) ta recenzja jest skierowana do ludzi, którzy cenią sobie przede wszystkim... ka Dania nie warte ceny (1) Wystrój i obsługa na jak najwyższym poziomie. Niestety takie sushi nie jest... Kaja Po prostu wspaniale, nic dodać nic ująć!!!! (1) Wróciłem ze znajomym niedawno po niemiłej sytuacji, a tu miła niespodzianka,... Szymon pyszności (1) Pare razy bylam w mito sushi dawno nie jadlam tak przepysznego sushi jak tam.... Patrycja Po długich wakacjach... (1) Po długich wakacjach wróciliśmy do Gdańska i Mito Sushi. I co? Kompletna... Przemek Główny problem to obsługa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (1) Witam, Restauracje Mito Sushi odwiedzamy dośc często. Ostatnimy czasy... Saraa Najlepsze sushi w Trójmieście :) (1) Ogromny wybór, sushi zawsze przepyszne i pięknie podane. Restauracja jest... Marta Bardzo zadowolona (1) Słysząc wiele pochlebnych opinii na temat restauracji MITO SUSHI postanowiłam... Maja wszystko by było ok, gdyby... (1) Lokal piękny, obsługa ok, jedzonko wygląda tak, że oczy same jedzą, tylko... klientka Coś się zepsuło... (1) Witajcie, od dłuższego czasu jest to druga nasza ulubiona knajpa. Niestety... ZJ FANTASTYCZNE I ELEGANCKIE MIEJSCE (1) Odwiedziłam te restauracje pod namową koleżanki, mimo iż nie przepadam za... zadowolona klientka Nic dodać nic ująć (1) Nie bedę się rozpisywał Restauracja na wysokim poziomie godna polecenia... Andrzej Polecam (1) Super klimat, profesjonalnie podane i smaczne Sushi nic dodać nic ująć.... Basia Ania - opinia (2) Jedzenie zamówiłam na próbę gdyż wcześniej w innych miejscach się zraziłam.... Ania