Młode Pary 2013 (część 10)

MARZEC
31.03. ~olusia3472, Agata, Ślub: ? , Wesele: ? , Orkiestra: Krzysztof Krawczyk Band, Fotograf i Kamerzysta: Avmedia, Fryzura: Ola Czerwińska, Makijaż: Ela Skoczeń, Bukiety i dekoracje kwiatowe: Centrum Ślubu i Dekoracji, Suknia Farage

KWIECIEŃ
06.04. ~ Tinker Bell, Kościół Św. Michała Archanioła w Gdyni Oksywie,
13.04 ~ann - Ania i Sebastian, ślub odbędzie się poza Gdańskiem ;), kościół: Klasztor oo. Franciszkanów Brodnica, wesele: Zajazd Cykada w Jajkowie, orkiestra: Music Express, Kamerzysta, Fotograf: Foto - Video Florkiewicz Brodnica
13.04 ~Evelcia - Ewelina i Daniel, ślub: Kościół Świętego Michała Archanioła w Kiełpinie, sala: Gospodarstwo Rychertów w Kiełpinie, zespół: Avinion, fotograf: Andrzej Sip, makijaż i fryzura: siostra (fryzjerka)
13.04. ~RheaS - Rhea i DonIgi,
27.04 ~Marcelinka - Marta & Rafał, ślub: Kościół WNMP we Władysławowie, wesele: sala Jantar w Pucku, orkiestra: Octawa, fotograf: Paweł Dmochewicz
27.04. ~karmin - Karola i Mario, ślub: Kościół Św. Mikołaja w Gdańsku,
27.04. ~Ania - Ania i Darek, ślub: kościół św. Jakuba Gdańsk-Oliwa, wesele - Ośrodek Wypoczynkowy Gdynia
27.04. ~rdw, ślub poza Trójmiastem

MAJ
02.05. ~lulka157 - L&S, Kościół - Matemblewo, sala - Wyczechowo, zespół BEST, foto-video Studio BEST, makijaż Magda Purchla
03.05. ~Mariolka - Mariola i Grzegorz, ślub: Parafia Chrystusa Zbawiciela - Gdańsk Osowa, Wesele: Dwór Kaszubski Magnat - Bojano; Oprawa muzyczna: Brygada S - Tomasz Pawlak.
04.05. ~Olla1 Kościół Św. Mikołaj ,wesele: Hotel Faltom, Dj Lech Radziun, Foto: blekitne.com, makijaż: Agnieszka Jarzębek http://www.maxwizaz.pl/, fryzura: Aleksandra Czerwińska http://www.alexevents.pl,
17.05 ~Pola - ... i ...Restauracja jest {?} Dj jest {?}, foto {?}
18.05. ~ zmyslnamietny - Dorota & Grzegorz, ślub: USC, wesele: Stara Wędzarnia Sobieszewo, DJ - przyjaciel, Make up sama, Fryzura przyjaciółka
18.05. ~ Susanna - A. & J. - Kościół: Matemblewo, Restauracja Eureka, Makijaż - Anna Kardzis, Fryzura - Aleksandra Czerwińska , Dekoracje i kwiaty - Monika Dybała
24.05. ~CzekoladowaPralinka, Ewelina i Bolek, Kościół: Parafia Matki Bożej Saletyńskiej w Sobieszewie, Wesele: Hotel Gniecki w Przejazdowie, Orkiestra Zespół Best, Fotograf Studio Best, Cukiernia Wenta z Wejherowa
25.05. ~Latte - Agnieszka i Maciek, Ślub: Klasztor Św.Anny Wejherowo, Wesele: Murat Reda, DJ Lech Radziun, fotograf:foto-off
25.05 ~k_karolina - Karolina i Piotr, Ślub: Kościół bł E. Bojanowskiego w Rumi, Wesele: Hotel Faltom,
25.05. ~Weronika,

CZERWIEC
01.06 ~Cheryl- A&K, Ślub: Kościół w Bolszewie, Wesele: sala "Amelia" w Zelewie, zespół "Odeon", fotograf: Radomir, kamerzysta: multimedia360
01.06. ~Dorota1985 Dorota + Michał, Ślub: Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Gdańsku Chełmie, wesele: Lukullus
01.06. ~Tysia - Justyna i Piotr, ślub: USC Tczew, Wesele: Restauracja Hacjenda w Tczewie, DJ: DJ Siwwy, Fotograf: Foto Ars.
08.06. ~ patunia1990 - Kamil i Patrycja, Kościół: w Redzie Św. Antoniego, Wesele: Czardasz Luzino, Zespół: Kapela Muzycznego Niepokoju, Fotograf: Fotogrupa, fryzura, paznokcie, makijaż: koleżanka
08.06 ~monisia_18_86 - Monika i Krzysiek, Ślub: parafia p.w. Św. Franciszka z Asyżu, Wesele: Ośrodek Alga Sztutowo, Fotograf: Marcin Siemiątkowski, Makijaż: ja osobiście, Paznokcie:ja osobiście, Fryzura: Moja siostra(jest fryzjerka),Ubiór Panny Mlodej (suknia,ponczochy,bielizna,podwiazka zakupione w Irlandii Północnej)
08.06. ~Bobikowa - Olka i Grzegorz, Kościół : Parafia Matki Bożej Saletyńskiej w Sobieszewie, Wesele: Hotel Drywa Dworek, DJ: DJ Cozy, Foto: koleżanka,
08.06. ~viki27 - Joanna i Dawid, ślub: Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa w Stegnie, oprawa muzyczna Pani Karolina z zespołu"na niby", wesele- Ośrodek wypoczynkowy "BAŁTYK" Stegna, fotograf - inre Żukowo
08.06 ~Ola - Ola i Piotrek, ślub: Kościół Św. Bernarda w Sopocie, wesele: Restauracja Riwiera w Gdyni
14.06. ~etusia, Aneta i Krzysztof Ślub: Kościółw Św. Rodziny na Stogach, Wesele: Gospoda Gdańska,
15.06. Kasia i Adaś, Ślub: Kościół Św. Brata Alberta w Gdańsku. Wesele: sala Orchidea, Zespół Party
15.06. ~olaaa - Ola i Adam, ślub: Kościół parafialny Świętego Andrzeja Apostoła w Garczynie, sala: dwór Bajbuza w Garczynie, orkiestra: RHO, Fotograf: Piotr Połoczański, suknia: Agora 12-28 z Langorii
15.06. ~MonisxD - Monika i Arek,Ślub: Kościół pw Najświętszego Serca Jezusowego w Gdańsku Wrzeszczu, Wesele: Restauracja Hacjenda, Dj Fred, Fotograf P. Kamil Helmin z Koronowa, Suknia: salon "Beauty" w Gdańsku Wrzeszczu, Fryzura: ciocia
15.06. ~agulaaa - Aga i Marcin, ślub: parafia św.Józefa w Tczewie, wesele: restauracja "Piaskowa" Tczew, zespół: LEPSI, fotograf: fotogrupa, kamera: hp video studio,
22.06. ~Freya - Kamila i Olaf, Kościół św. Trójcy w Gdańsku, sala bankietowa Elipsa w Stężycy, film: Bergman Studio, fotograf: Krzysztof Ziętarski, wizaż: Anna Stykała, fryzura: Aleksandra Czerwińska, oprawa muzyczna: Tomasz Pawlak & Alan Pastewski
29.06. ~h&m - Hania i Mateusz, Kościół w Baninie, sala Orfeusz w Kłosowie, Kamerzysta i fotograf: Kościerzyna "LOKO", orkiestra: "MARINEZ" z Gościcina

LIPIEC
06.07 ~P&Ł - Sala jantar puck, fotograf. Grzegorz Laskowski, makijaz. Karolina Laskowska (Reda),zespól Koszalin Efect
06.07. ~nela10 Nela i Mati, Ślub: ? , Wesele: Hotel Drywa w miejscowości Dworek, Zespół Tequila Band z Kwidzyna, Fotograf Fotogrupa, kamerzysta z Grupy Obiektywni
06.07. ~PatusiQ Patrycja i Mateusz, Ślub: Parafia św.Kazimierza Gdańsk, Wesele: Sala "Pod Łabędziem"w Gdańsku Kiełpinie
12.07. ~klaudia-cha Klaudia i Jan, Ślub: ?, Wesele: ?, Fotograf: ?, Dj: ?
13.07 ~11 - Karolina i Paweł, Kościół Sw. Stanisława
13.07. ~nea86 - Agnieszka i Łukasz, Parafia Św. Michała Archanioła w Gdyni Oksywiu, sala Filip w Osłoninie, Dj Limahl, fotograf: Fotoinlove
13.07. ~Madziaaa
20.07. ~Siulowa7 Joanna i Adam, Ślub: Parafia św. Rodziny Gdańsk-Stogi, Wesele: Pod Lipami, sala zielona, Zespół megaphone, Kamerzysta: Mirosław Szyca, Fotografia: Meronk Studio Fotografia, oprawa muzyczna: Inspirum
20.07. ~margolcia24 - Karola i Paweł,ślub: kościół św. Stanisława i Małgorzaty, Wesel: Restauracja Kameralna, DJ Kris;
27.07. ~ takaona, Kościół w Sianowie, Wesele: sala Wichrowe Wzgórze Chmielno, Fotograf: Fotolinea,
27.07. ~Marta, Marta i Jacek, Ślub: Kościół św Doroty z Mątów, Wesele: Sala w Wyczechowie, zespół Agat (p. Krzysztof Chyła), makijaż prawdopodobnie Dagmara Ś.
27.07. ~Alicja_Damian, Ślub: Kościół Chrystusa Króla w Wejherowie, Wesele: Oycowa Zagroda w Gowinie, Zespół "Damnio"

SIERPIEŃ
03.08 ~Klaudia_Michal - Klaudia i Michał, Ślub: Parafia św. Rodziny Gdańsk-Stogi , sala Japońska Łęgowo, fotograf: Maziarz, kamerzysta: Groszek, zespół:Avinion (Tczew), makijaż: Ela Skoczeń.
03.08 ~Nartu22 - Natalia & Bartłomiej, Wesele: Dzikie Wino Sala Regionala, Kamerzysta & foto: LancFilm, zespół: Ragtime
03.08. ~agadam Agata i Adam, Ślub w plenerze przy Sali weselnej Trzy Dęby , fotograf- fotoinlove, wodzirej Merlin
03.08. ~chaton - Asia i Piotr, Ślub: Kościół Św. Franciszka z Asyżu-Emaus Gdańsk; Wesele Wanoga Chwaszczyno, fotograf Fotoinlove, orkiestra: Fides z Żukowa
10.08. ~Jun87 - Agata i Mateusz, parafia Niepokalanego Serca Maryi w Gdynia, sala Filip w Osłoninie, zespół Jak's Band, foto + video Grupa Obiektywni, zespół w kościele Mathetai
10.08. ~Darulcia - Daria i Marek kościół Św.Brata Alberta , Wesele Orchidea, Orkiestra: Hevelius
10.08. ~maptus - M & J, kościół Cystersów Oliwa, Hotel Otomin, zespół REMANENT, hp.video-foto-studio.pl,
15.08. ~salabama - Ola i Paweł, ślub w WNMP w Żukowie, wesele w dworze Magnat w Bojanie, kapela: Jurek Band, fotograf i kamerzysta: studiogregor
16.08. ~Rudi, Kościół Św. Ignacego ul.Brzegi w Gdańsku, Sala bankietowa w Lublewie, DJ M. Józefowicz,
17.08. ~ gabi1, Ślub w parafii Św. Jadwigi w Bojanie, wesele w Dworze Magnat w Bojanie, zespół Best, foto-video StudioBest, makijaz Anna Kardzis, fryzjerka Aleksandra Czerwińska, dekoracje Glorioza, suknia ElizabethPassion.
17.08. ~kijanka - Kinga i Bartek, ślub: Gdynia; Babie Doły; Wesele: Restauracja GOSIA, Kielno; Zespół: Zespół muzyczny z Pucka (para z Programu w TVN "Droga do Gwiazd")
24.08. ~kruszynka24, Ślub: Kościól św. Maksymiliana na Wzgórzu, Wesele: Restauracja Rewa, Zespół: 5 przesympatycznych panów;) Foto i kamera: naszestudio.pl
24.08. ~annaoj Ślub: Kościół w Wąglikowicach, Wesele: sala Osada Grzybowski Młyn w Grzybowskim Młynie za Kościerzyną, dj Adam z Kartuz, kamerzysta Zbyszek Kowalke i fotograf Piotr Mielewczyk z Gda.
31.08 ~aniaa88 - Ania i Paweł :),ślub: Kościół Garnizonowy w Gdyni
31.08 ~darlonek - Daria i Karol, ślub: Kościół Podwyższenia Krzyża Świętego w Pruszczu Gdańskim, wesele: Zajazd Jawor, oprawa muzyczna: Dj Gucio

WRZESIEŃ
07.09. ~Iwcia - Iwona i Jakub , ślub: kościół parafialny św. Piotra i Pawła w Chmielnie . wesele: sala Wichrowe Wzgórza w Chmielnie,
07.09. ~madziafi - Magda i Maciek, ślub: Kościół Bożego Ciała, wesele: Złoty Staw, zespół: Concord
07.09. ~Ptaszonka Ślub: Kościół św. Józefa w Gdyni, Wesele: Sala Biancas w Kosakowie
13.09. ~kamira, Ślub: Kościół w Cedrach Wielkich, Wesele: Cedrowy Dworek, fotograf: Fotogrupa, Fryzjer, kwiaty: świadkowa
13.09. ~Oli_AG, Ola i Michał, Ślub: Św. Pawła Apostoła Gdynia Pogórze Górne, Wesele: BIANCAS Kamera: VideoLaser , Kosemtyka: YourHeven , Dj Pan Jacek,
14.09. ~Nikusia86 - Weronika i Adam, Ślub: Parafia Świętej Trójcy na Dąbrowie, wesele: Kas Catering, DJ i Wodzirej Fabryka uśmiechu, fotograf: FotoGrupa, makijaż Anna Kardzis, Sukienka: salon"Agnes"
14.09. ~kika_ja, Wesele: Dworek Gościnny, Dj Eros
14.09. ~Sylwu - Sylwia i Tomek, ślub: kościół parafialny NMP Królowej Polski (Kolegiata Gdyńska), sala weselna: dom bankietowy Grinholc (Rumia), zespół: Coemi, fotograf: Mariusz Daniszewski http://www.md-foto.pl/index.php, kamerzysta: Ireneusz Jezierski Studio Art Video
21.09. ~Mika008 Monika i Mariusz, Ślub: Kościół Św. Ap. Piotra i Pawła w Pucku, wesele: VIS Jastrzębia Góra, Zespół: Manijoce, Fotograf: Anna Kudra, Kamera: Kamil Olszowy - Grupa Obiektywni, Obrączki: Nord Gold Władysławowo
21.09. ~mala1987 - Małgorzata i Krzysztof: ślub kościół Chrystusa Króla, sala weselna w Nowym Dworze Wejherowskim, muzyka: Dj Eros, Fotograf: Aleksandra Kwidzińska http://www.ak-slubnie.blogspot.com
28.09 ~Asienka2422 - Joanna & Tomasz, ślub: Kościół Bolszewo, wesele: Filip Osłonino, orkiestra: Everest - Bolszewo, Kamerzysta , Fotograf : Jacek z Mechowa, Fryzura : szwagierka (Fryzjerka), Suknia ślubna : Salon sukien ślubnych Joanna Wejherowo
28.09. ~Liliput - Lidka i Robert, Ślub: Kościół Św. Antoniego w Karwii, Wesele: "Marmas" Jastrzębia Góra, zespół: Zespół: Krzysztof Krawczyk Band, Fotograf: Tdc Photography, Fryzura: Ciocia(Fryzjerka)
28.09. ~madlen83 - Magda i Michał: Folwark Dajak
28.09. ~agat_120 - Agata i Damian, ślub: Katedra Oliwska, wesele: Orchidea, zespół Remanent +na poprawinach Allabama, fotograf i kamerzysta: J&R Foto-Video
28.09. ~Karola88 - Karolina i Radek, ślub: Kościół św. Krzyża (Gdańsk, ul. Mickiewicza), wesele: Pod Aniołem, zespół: Allabama, fotograf Fotodem
Wrzesień ~Indygo, ślub: Kościół Św. Jana w Gdańsku, wesele: Tłusta Kaczka Gdynia, Fotograf Mariusz Daniszewski http://www.md-foto.pl, makijaż: Różany Ogród http://rozany-ogrod.com/o-mnie.html , znajomy Dj
Wrzesień - little_me - Starogard Gdański,

PAŹDZIERNIK
05.10. ~ BeataI-J Ślub: Kościół w Strzebielinie, Wesele w Hotelu Czardasz w Luzinie
12.10. ~ shanti - Iwonka i Marcin, ślub: Katedra Oliwska, wesele: "Pod Lipami" Łęgowo Sala zielona, orkiestra: Pstrong, kamerzysta: Ireneusz Jezierski Studio Art Video http://www.sartv.com.pl/, makijaż: Dorota Lipińska http://studio-lipinska.pl/ , fotograf: Fotoinlove.pl
26.10. ~Martinka2013 - Martyna i Oliver, fotografia: http://www.fotoinlove.pl , wesele Hotel Atena
26.10. ~Czachulka - Natalia i Arek, ślub: kościół w Wiślinie, wesele Cedrowy Dworek, zespół Concord
26.10. ~maniek-ma ślub: w Parafii Św. Wojciecha i Brata Alberta w Miechucinie, wesele: w Żabim Dworze w Ostrzycach,

LISTOPAD
23.11 ~Aga_Kr - Agnieszka i Marek, ślub: Katedra Oliwska, wesele: Orchidea, DJ: dj GUCIO, foto, kamera: sharkfotostudio

JUŻ PO:

STYCZEŃ
12.01. ~ KiD - Ślub: Kościół - św Barbary Gdańsk, wesele- restauracja Ołowianka, Dj- Maciek Ostanówko, fotograf-Marcin Gadomski, Auto-americanoldcars, kwiaty i wszystkie dekoracje-Glorioza, koordynacja-Wytwórnia Ślubów Aga Kudela,
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Młode Pary 2013 (część 10)

Przypadkiem trafiłam na bardzo fajny makijaż oka. Ciekawe czy taki pasowałby na ślub. Wstawiam zdjęcie może komuś też się spodoba :-)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Młode Pary 2013 (część 10)

My mamy wolna tylko niedziele wiec wtedy wybierzemy sie na targi. Idziemy na targi bo mamy nadzieje na jakąś zniżkę na obrączki bo wiemy, że złotnik którego wybraliśmy będzie się wystawiał. Dodatkowo chce podpatrzeć dekoracje suknie itd. Wiemy, że będzie nasz kamerzysta więc też chętnie się z nim spotkamy. Może będzie jakaś oprawa muzyczna klasyczna do kościoła, posmakujemy torty, gólnie fajnie będzie poczuć ten weselny klimat :-)

Lucy86 - my mamy ślub w październiku a obrączki będziemy zamawiać po targach więc szybko ale chcemy mieć już te najważniejsze rzeczy i wydatki za sobą a na pewno im bliżej ślubu będzie więcej załatwiania :-) księga gości to wspaniała pamiątka i myślę, że na obiedzie też się sprawdzi tym bardziej, że będzie spokojniej i goście będą mieli więcej czasu, żeby napisać coś sensownego :-)

Jun87 - nasi rodzice dostaną od nas podziękowania w formie filmu na płycie cd, fotoksiążki ze zdjęciami od malego aż do dziś wraz z sesją narzeczeńską i kosze z kwiatami a po ślubie albumy ślubno-weselne. Świadkowie/rodzeństwo dostaną alkohol i może jakieś medale czy coś w tym stylu, żeby było na luzie a nie do płaczu a po ślubie filmy z wesela i fotoksiążki :-) ale to czy dziękujesz świadkom to indywidualna sprawa :-)

Siulowa7 - fajny pomysł z ta akcją ale niestety ja się nie załapie bo za późno mam ślub a szkoda bo to może być fajna przygoda i fajny cel :-) Wydaje mi się, że dla dzieci też trzeba zrobić miejsce i winietki bo przecież nie będą siedziały na kolanach - dla 2 latków może być ew. jakieś krzesełko ale dla starszych to już normalne miejsce bo zupke na pewno zjedzą :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Młode Pary 2013 (część 10)

my dla rodziców kupujemy drewniane kuferki, które wypełnimy słodyczmi, alkoholem itp. a do tego po slubie dostana albumy ze zdjeciem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Młode Pary 2013 (część 10)

My dla takich dzieciaczków zrobiliśmy winietki, miał być jeszcze kuzyn z synem prawie dwuletnim i żeby im było wygodniej, to zapytaliśmy się czy potrzebują krzesełka i takowe dostali.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Młode Pary 2013 (część 10)

Jeszcze niech mi któraś powie czy takie dzieci 2-4 letnie za które się zazwyczaj w restauracjach nie płaci też sadzamy przy stole i robimy dla nich winietkę??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Młode Pary 2013 (część 10)

Dziewczyny a widziałyście na forum tę akcję charytatywną?? Oczywiście się przyłączamy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Młode Pary 2013 (część 10)

My Dziadkom i Chrzestnym planujemy dać po kwiatku i ramce z naszym zdjęciem. Jeśli chodzi o Świadków, to dostaną prezent na poprawinach (tak zaproponowała nam kapela - w sumie nie głupi pomysł) - też ramki ze zdjęciami i po flaszeczce. Jeśli chodzi o Rodziców, to dostaną (podczas oczepin) albumy - pierwsza strona-podziękowanie, kilka następnych to nasze zdjęcia od dzieciństwa do teraźniejszości - łącznie z sesją narzeczeńską no i kilka(naście) pustych stron na zdjęcia ze ślubu/wesela... Mam nadzieję, że plan wypali - mam zamiar sama robić zaproszenia, winietki, zawieszki na butelki, księgę gości i właśnie te albumy... Mam nadzieję, że uda mi się to zgrać w czasie. Jeśli ni będzie nic ciekawego na targach, to materiały kupuję w poniedziałek i zabieram się za klejenie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Młode Pary 2013 (część 10)

Jn87, my rodzicom dajemy kosze ze słodyczami, alkoholem, kawą itp, sami je będziemy robić i wybierać to, co lubią, a świadków odwiedzimy po ślubie też z takimi koszami ale troszkę mniejszymi :) No i rodzice i świadkowie dostaną fotoksiążkę jak już je zrobimy :)

Myśleliśmy najpierw nad kwiatami, ale one zwiędną, a tak przynajmniej zjedzą/ wypiją, a te wszystkie dyplomy, figurki to dla nas takie tandetne (bez urazy, każdy ma swój guścik)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Młode Pary 2013 (część 10)

dorota1985, tu troszkę pomysłów :) http://madisonroadgirl.blogspot.com/2012/03/blue-and-yellow-flower-wedding.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Młode Pary 2013 (część 10)

Widzę dziewczyny, że przygotowania trwają tak jak u nas :) Aktualnie kleję zawieszki na butelki i podziękowania do pudełek z ciastem. Wkładki do zaproszeń gotowe na komputerze na dniach będziemy drukować w domu i ciąć. "Główna" karta do zaproszeń już złożona i ozdobiona :) Niedługo też wybierzemy się po księgę gości, pudełka na ciasta i nasze kieliszki.

Jakie macie pomysły na prezenty dla rodziców?
Czy świadkom też należy wręczyć jakiś prezent?

Ściskam ciepło :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Młode Pary 2013 (część 10)

Dziewczyny macie może jakieś propozycje bukietów w kolorze niebiesko żółtym? :) Szukam inspiracji... :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Młode Pary 2013 (część 10)

Ja nie uważam żeby księga gości przy obiedzie weselnym była przesadą :) Myslę, że to dobry pomysł zarówno przy dużym weselu jak i obiedzie weselnym :) To bardzo miła pamiątka tak więc moim zdaniem nie powinnaś mieć rozterek jeśli tobie się to podoba
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Młode Pary 2013 (część 10)

Ja głównie liczę na zniżkę na obrączki i na natchnienie na fason sukni ślubnej :) i tak mój budżet nie pozwala na kupno nowej z salonu, chyba że na mega wyprzedaży :P

Bardzo mi się podobają Księgi Gości i to wszystkie: z motywem zaproszeń, ze zdjęciem, w drewnianej oprawie, itd... To wspaniała pamiątka na lata i łezka może się zakręcić i można się uśmiać :) no i niewielki jest jej koszt. Zastanawiam się czy jest sens zamawiać taką książkę, jak się robi tylko obiad weselny dla 30-40osób? Z jednej strony podoba nam się taka pamiątka, ale czy to nie przesada przy obiedzie? Im bliżej ślubu tym więcej rozsterek :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Młode Pary 2013 (część 10)

Ja raczej na targi się nie wybieram,bo większość rzeczy oglądam w necie,fotografa i DJa już mamy. Cukiernię wybierzemy pewnie z naszych okolic(Tczew),a zresztą drażni mnie to wciskanie ulotek an każdym kroku:-P
Byłam w ostatni weekend na targach w moim mieście i dostałam rabat 200zł od saloni sukien MEMOLIA (w którym tak btw zakochałam się w jednej sukni).

Co do obrączek-my planujemy zamówić je jakoś w lutym.wzór mamy już mniej więcej wybrany,a chcemy szybciej to załatwić żeby już jeden z większych kosztów mieć z głowy :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Młode Pary 2013 (część 10)

Byłam na targach w Rumii, dostałam z salonu Langoria bon na 500zł przy zakupie sukni, jakby nie patrzeć to bolerko i welon za darmo, czasem nawet i buty, wiem że teraz ma być coś podobnego więc te co nie mają sukienki niech śmiało idą. Dostałam też 10% zniżki na torty czernis poza tym dziewczyny mamy zamiar raz wyjść za mąż więc ja idę dla samego wydarzenia, przecież już więcej nie pójdę. Wybieram się też w sobotę koło 12

Fajnie że podobają wam się zaproszenia, czekam na cały gotowy projekt.

Darlonek podaje maila: j_grochowska7@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Młode Pary 2013 (część 10)

Lucy- ja mam to szczęście, że obrączki mam "z głowy", ponieważ mamy je już od kwietnia, bo ja jestem po ślubie cywilnym :) Ale dosyć szybko je nam zrobili, w sumie na nasze dwie obrączki składa się z 6 innych (po dziadkach :)) więc cieszę się, że odpadł nam znaczny wydadek i z drugiej strony, że te stare obrączki mają teraz "drugie życie" :) taka troszkę sentymentalna jestem :P

A na targi idę też głównie po to, żeby popatrzeć na suknie ślubne, bo ciągle mam problem ze zdecydowaniem się ;) Resztę praktycznie już mam załatwioną :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Młode Pary 2013 (część 10)

Ja planuję iść w sobotę, koło 12, ale zależy jak się wygrzebię z domu :) a idę po to żeby się rozejrzeć- popatrzeć na suknie, a nuż mi coś wpadnie w oko, bo ja sama nie wiem jaką suknię chcę, może jakieś rabaciki będą dawać na obrączki- mamy model mniej więcej wybrany i jubilera, ale zobaczymy czy będą jakieś okazje... A no i jest mikro szansa, że uda się coś wygrać :)
A tak w ogóle to ile wcześniej zamawiacie obrączki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Młode Pary 2013 (część 10)

Tak pisałyście o swoich snach ślubno-weselnych, że mi też się przyśniło... Nie miałam bukietu, a do ślubu biegłam prosto od komputera- ogólnie cyrk.

Co do targów to jakoś nie mam ochoty na takie rzeczy- naczytałam się o wszechobecnych wciskaczach ulotek i nagabujących hostessach. Co miałam mieć wybrane to wybrałam i wydaje mi się, że internet jest bardziej zasobny w różnorodnych usługodawców i wszelkie inspiracje, na spokojnie można pooglądać co się chce nie przeciskając się przez dzikie tłumy. Nie lubię takich spędów...

A dlaczego Wy chcecie iść na targi- są jeszcze usługi których nie wybrałyście, czy może jakieś inne powody Was tam ciągną?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Młode Pary 2013 (część 10)

~Siulowa7 zaproszenia są przepiękne :) Szkoda, że sama wczesniej nie wpadłam na taki pomysł ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Młode Pary 2013 (część 10)

Kurcze targi... W sumie prawie wszystko mam przemyślane, ale skoro mam do odebrania wejściówki, to też chętnie bym poszła, ale nie wiem czy się wyrobie.. :(

Sprawdziłam nawet program Targów, chciałam iśc tylko w sobotę, a wydaje mi się, że w Niedziele, program jest jeszcze ciekawszy ;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

DJ ARO (Arek Waśko) Zna ktoś? Proszę o opinie. (84 odpowiedzi)

Czy słyszał ktoś jak gra ten dj? Może jakieś opinie?

MIEJSCE NA WESELE - TROJMIASTO I OKOLICE - POMOCY! (61 odpowiedzi)

Witam wszystkich serdecznie, Bardzo prosze o pomoc, namiary i opinie na sale/hotele/osrodki...

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (212 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...