Mobilne EEG

Wizyty domowe

Gdańsk, Cygańska Góra 19

N M - ocena (1) Badanie przeprowadzone bardzo sprawnie,pani Violetta przesympatyczna,... N M Mama kilkulatki - opinia (1) Z czystym sumieniem polecam p. Violettę. Profesjonalna osoba, z rewelacyjnym... Mama kilkulatki Katarzyna Marczewska - opinia (2) Gorąco polecam usługi EEG Mobilnego świadczone przez niezwykłego fachowca,... Katarzyna Marczewska
krystyna mazurkiewicz - opinia (1) Profesjonalnie, sprawnie, szybko, z uśmiechem i kulturą, bez stresu. Bardzo... krystyna mazurkiewicz Kamila mama 14 latka - opinia (2) Wykonanie badania w domu daje dziecku poczucie bezpieczeństwa oraz komfortu,... Kamila mama 14 latka Klaudia - opinia (2) Miałam nie samowite szczęście że trafiłam na Panią Wiolette. zadzwoniłam a... Klaudia Marcin - opinia (2) Pani wykazała 0 empatii i profesjonalizmu. Umówiła niemowlaka na badanie w... Marcin Elżbieta - opinia (1) Badanie EEG przebiegło w miłej atmosferze w domu, bez zbędnego stresu i z... Elżbieta Marysia Mielnicka - opinia (1) Pani Violetta to bardzo sympatyczna kobieta, uśmiechnięta, cierpliwa, super... Marysia Mielnicka Ewelina K. - opinia (1) Jeśli chodzi o P. Violettę, to bardzo miła, kompetentna osoba. Poświęca... Ewelina K. Angela - opinia (1) Pani Violetta to bardzo ciepła i sympatyczna osoba, da się wyczuć duze... Angela Anna - opinia (2) Badanie w domu uważam za ogromne udogodnienie. W porównaniu z badaniem w... Anna Wioletta - opinia (1) Pani Violetta jest bardzo dobrym fachowcem , godnym polecenia, wyniki w... Wioletta KamKa - opinia (1) Dziękuję pani Violetto! Dzięki pani badanie to stało się łatwiejsze do... KamKa Julia - opinia (2) Mobilne eeg to wspaniała perspektywa dla każdego. Badanie eeg u Pani Wioletty... Julia Anna Malik - opinia (2) Pani Violetta jest przemiłą osobą, której wieloletnie doświadczenie pomaga w... Anna Malik