Świetny masaż! (1) Korzystam regularnie i bardzo polecam! Masaż w domu jest rewelacyjny :-) a... Katarzyna Super sprawa. (1) Korzystałem z usług trzykrotnie. Profesjonalne podejście do klienta. Szybkie... Bartek Zdecydowanie POLECAM (1) Jeden z lepszych masaży jakiego doświadczyłem, zrobiony z dbałością o każdy... Grzech
Polecam wszystkim serdecznie (1) Z usług Pani Basi korzystam kilka miesięcy, jest to masaż bańką chińska oraz... Anna Z. Super relaks, pełen profesjonalzm (1) Na co dzień korzystam z fotela massaggio ale ręce pani Basi to prawdziwy... katal Świetny masaż, polecam! (1) Jestem stałym klientem, pełen profesjonalizm! Andrzej Relaksacyjnie i leczniczo, z uważnością na pacjenta (1) Trafiłam do pani Barbary prawie 1,5 roku temu na masaże relaksacyjne,... Anna Ratunek w kryzysowej sytuacji. (1) Przy okazji przeprowadzki porwałam się na dźwiganie kartonów z książkami ze... Marta polecam (1) Korzystalam kilkakrotnie, a ból przeciążonego krzyża ustąpil. Solidny masaz,... Wiktoria Mocny masaż :) (1) Polecam fachowe usługi p. Barbary, specjalistki w swoim zawodzie. Kasia Rewelacja! (1) Z powodu dosyć mocnego owłosienia pleców masaże u innych masażystów były... Piotrek Dużo lepsza jakość pracy przy komputerze (1) Trafiłam do Pani Basi przypadkiem z bólami w okolicach odcinka lędźwiowego... Inia