Mocno polecam!

Brałam udział w kursie KPiR - osobiście prowadzę księgowość swojej 15-osobowej firmy, jestem bardzo zadowolona z życiowych, praktycznych wskazówek jakie uzyskałam na tym kursie. Wszystkim szukającym dobrego miejsca na pozyskanie wiedzy - polecam to miejsce, a uwierzcie, że jestem wymagającym klientem:).
Nawet po kursie mogłam mailować z firmą i uzyskiwałam bezpłatne porady, jak i co zaksięgować, by potem nie było problemów z US... Cenne, wartościowe miejsce!
Moim zdaniem, bardzo widać dbałość CDS o zadowolenie Klienta, by pochłonął wiedzę, by połknął księgowego bakcyla, zarażają swoją pasją:) Obecnie wybieram się do nich na kadry i płace - mieliśmy na KPiR dodatkowy moduł z kadr, świetna sprawa. Zaraziłam się pożądaniem profesjonalnej wiedzy:) Polecam!
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Mocno polecam!

Ja również brałam udział w zajęciach w PKPiR z Panią Justyną w CDS, dużo praktycznych ćwiczeń pokazujących jak w rzeczywistości nalezy rozliczać firmę. Nie było miejsca na suche wykłady, jedynie wiele przykładow, bardzo mi sie podobały te zajęcia, bardzo profesjonalnie! Moja koleżanka zapisała się na samodzielnego księgowego, za tydzień zaczynają i już brak miejsc podobno, więc chyba polecenia działają... wierzę, że będzie równie zadowolona jak ja :-). W tym miejscu warto wydać pieniądze, ma sie gwarancję uzyskania kompetentnej, praktycznej wiedzy.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0