Asystentka Zarządu z Modułem Komputerowym - POLECAM! (9) Dziękowałam Pani Ani już wiele razy za zajęcia, jakie z nami miała. Chciałam... Agnieszka Zawistowska Szkolenia z księgowości (1) Byłam na szkoleniu z KPIR w CDS, jestem zachwycona - to mało powiedziane!... Agnieszka Rumińska kursy księgowe i EXCEL tylko w CDS!!! (2) Osobiście uczestniczyłam w 2 szkoleniach CDS - księgowym: KPIR oraz EXCEL,... Magdalena W.
Mocno polecam! (2) Brałam udział w kursie KPiR - osobiście prowadzę księgowość swojej... Aleksandra N. Kurs komputerowy z Panią Anią (2) Chciałabym serdecznie polecić kursy komputerowe, które organizowane są w CDS.... Elżbieta Zielińska STRATA CZASU (3) Uczestniczyłam w kursie Kadry i Płace, ktorym tak bardzo szczyci sie CDS, jak... Kasia Samodzielny Ksiegowy - super (1) Witam, bylam na Kursie Samodzielny Ksiegowy, styczen-marzec 2012, polcam... Alicja Falkowska świetna kadra oraz sprzęt! (2) CDS zorganizował u nas w firmie szkolenie z EXCELA, zaczęło się od grupy osób... Karolina Kursy Komputerowe - zdecydowanie TAK:) (1) Witam, ukończyłam w ubiegłym roku Kurs Komputerowy organizowanym przez CDS,... Aleksandra Bednarska Joanna R. - opinia (1) Opiniuję bardzo pozytywnie!!! Osobiście ukończyłam 3 edycje kursów księgowych... Joanna R. ... (1) Witam, ... Całym sercem jestem z CDS,... Pozdrowienia dla Pani Agnieszki,... Kursantka Polecam (1) Witam, Chciałabym polecić kursy organizowane w CDS, przemiła atmosfera i... Marzena Bardzo Polecam! (2) Witam, szczerze mówiąc zaskoczona jestem, że tak mało jest tutaj pozytywnych... Agnieszka Zdecydowanie TAK (1) Witam, miałam przyjemność skorzystania ze szkoleń organizowanych przez CDS z... Beata Polecam, polecam!!! (1) Byłam na Kursie Komputerowym, po czy zapisałam się też na Kurs Księgowy... Kasia