Modelowanie sylwetki po ciążach

Witam,
Ostatnio przeczytałam artykuł o modelowaniu sylwetki i zaświtała mi myśl, że może to być zabieg dla mnie (jestem po dwóch ciążach, skóra jest gdzieniegdzie rozciągnięta, zostało mi trochę cellulitu i rozstępów) Bardzo zależy mi, żeby wrócić do formy sprzed ciąży. Ćwiczę, ale skóra szczególnie na brzuchu, pupie i udach nie wygląda ciekawie. Stąd pytanie, czy któraś z Pań korzystała z zabiegu modelowania? Potrzebuję rady, czy jest sens inwestować w tego typu zabiegi i jeśli tak to w jakim gabinecie/klinice je wykonać..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Warto próbować poprawić jakość skóry oraz zredukować tkankę tłuszczową, choć skóra jest już na tyle rozciągnięta, że nie wróci Pani do momentu sprzed ciąży. Nikt takich cudów Pani nie zagwarantuje. Zabiegami polecanymi są np.: endermologia, karboksyterapia, krioliopliza, fale radiowe, mezoterapia igłowa. Na pewno będzie to długa praca z Pani strony ale życzę powodzenia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja polecam zajęcia grupowe dopasowane do swojego ciała i wytrzymałości. Co do zabiegów to jak najbardziej polecam, na początek dobra jest endermologia, to jest taki masaż, który pobudza tkankę tłuszczową i ułatwia jej usunięcie, czasami jedna seria wystarczy :) Klinika Cosmetologica jest dobrym miejscem do tego typu zabiegów, chodziłam na zabiegi po drugiej ciąży, moja siostra też bardzo chwali sobie to miejsce :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Hej, ja też miałam problem z jakim boryka się większość kobiet. Powracające kilogramy stawały się udręką. Udało mi się zrzucić parę kilo to za chwilę jak bumerang wracały.
Jestem po dwóch ciążach, które pozostawiły po sobie pamiątkę. Po drugim dziecku udało mi się zrzucić 12 kilo w 6 miesięcy, utrzymywałam wagę przez około 2 lata, aż nie wiadomo dlaczego w ciągu roku przytyłam 10 kilo. Dopiero jak zaczełam codzienni ćwiczyć po 20-40min i odstawiłam słodycze + pieczywo/makarony udało mi się wrócić do pierwotnej. Zażywałam też Biphasic Slim. To odpowiednik znanego adipexu.Zmniejsza uczucie głodu, przyspiesza metabolizm dając jednocześnie duży zastrzyk energii. Trochę obawiałam się tego wszystkiego ale zamówiłam przez internet od Dominiki, kom 732 845 431, która wszystko mi powiedziała co i jak. No i efekt jest teraz taki, że po zbędnych kilogramach nie ma śladu. Szczerze polecam i powodzenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zabieg modelowania to bardzo ogólne pojęcie bo tych zabiegów jest bardzo wiele. I nie można tutaj użyć jednego tylko wyrażenia dla ich wszystkich. Bo może to byc
bańka chińska
endermologia
icoone
karboksyterapia
mezoterapia
hifu
Sama ostatnio poddałam się endermologii http://i-medycyna.pl/chcesz-pozbyc-sie-cellulitu-zainteresuj-sie-endermologia/ Czy jestem zadowolona? Jestem! Kosztowało mnie to niemało, ale mam świadomość, że inne zabiegi raczej nie dałyby mi tak dobrych efektów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja ostatnio korzystałam z icoone z laserem i jestem bardzo zadowolona. Stan skóry się poprawił, cellulit jest o wiele mniejszy, a nawet obwód się zmniejszył Endermologie też kiedyś robiłam, ale wyczytałam że rozciąga skórę i po icoonie już więcej do niej nie wrócę.
Jak się dobrze poszuka to nawet cena przystępna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też ostatnio na wielu forach czytałam, że icoone jest lepszy niż endermologia. Chętnie spróbuję bo wiem, że będzie to fajny dodatek do diety i ćwiczeń. Tylko pytanie gdzie? Ktoś poleci jakiś salon?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W body Shape Garden w Krzywym Domku - bardzo dobrze i dokładnie dziewczyny robia i jeszcze sauna jest gratis po zabiegu. Polecam http://www.bsgsopot.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak myślę sobie, że może mało seksu uprawiacie albo jakoś po bożemu, nie wiem. Normalnie przy regularnym współżyciu sylwetka powinna poprawić się sama. Osobiście polecam seks, pływanie i zajęcia fitness z instruktorem. Oprócz tego odpowiednia dieta i żadne zabiegi czy pseudo gabineciki nie będą wam potrzebne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

przesiedzialam ladnych pare tygodni nad przemysleniami i literatura

i juz wiem jak dochodzi do powstania nierownosci po ssaniu i jak nalezy to zlikwidowac

i po moich przemysleniach powinny zadzialac urzadzenia ktore spalaja podskorna tkanke tluszczowa ale warstwowo plus jej ujednienie

oczywiscie bez rozszezonych naczynek

wiec tak jak w temacie najlepiej uzyc urzadzenia dzialajacego falami radiowymi abieg typu termaz lub pokrewny

czy ktos byl korzystal jakie efekty ??
gdzie mozna to zrobic w normalnej cenie ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chodzi Ci tutaj pewnie o zabieg attiva. Jest to podskórne modelowanie ciała za pomocą fal radiowych. Aktualnie jest to już starsza technologia oraz jej miejsce zajął Ultraformer czyli hifu. Za jego pomocą można ujędrnić nie tylko twarz ale również i ciało.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kochana a może endermologia? Wzięłam rok temu serię na pupę i uda pod pupą, ponieważ tam miałam zawsze nierówno, mimo ćwiczen i wmasowywania różnych substancji, droższych i tanszych, aż po sól kuchenną pomieszaną z oliwą. zakonczyłam serię 10 zabiegów przed wakacjami 27 czerwca. I tak jak mówiła Pani w salonie zacznie się poprawiać po dwóch miesiącach. podczas wakacji nie bardzo miałam szansę się sobie przyglądać tzn. pupie. Ale teraz po powrocie do codzienności zauważyłam że jest gładko, naprawdę inaczej, skóra bardziej zwarta a gródek nawet po naprężeniu mięśni pośladków nie widać. A cenowo jest o wiele taniej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak o to mi chodzi, ale nie wiem jeszcze na 100% czy się zdecyduję. Aktualnie jestem na etapie zbierania informacji o tym, które zabiegi są najskuteczniejsze i na jakie warto jest sie wybrać tak więc każda opinia mile widziana. Dziewczyny gdzie robilyście te zabiegi oraz jaki był koszt?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Robiłam na całe uda i płaciłam za zabieg prawie 6 tysięcy, NIby drogo ale z drugiej strony taniej niż liposukcja. Poza tym wystarczył w moim przypadku tylko jeden zabieg. Z tego co wiem to pupa jest taniej bo jest to jednak mniejsza okolica.Robiłam w Clinica Cosmetologica.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też chodzilam na endermologię do clinica cosmetologica, z tym, ze płaciłam mniej niz koleżanka powyżej :P Mnie pakiet 10 zabiegów kosztował 1300 zł, raczj 6 tysięcy bym sobie na coś takiego nie pozwoliła. Od siebie dodam, ze w klinice są darmowe konsultacje tak wiec jesli jesteś ciekawa zabiegów to warto jest się tam zapisać i na miejscu doradzą Ci jakie będą dla Ciebie dobre.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na problem trudnego tłuszczu polecam liposukcję ultradźwiękową wraz z zabiegiem Renuvion. Jechałam specjalnie do Warszawy do Kliniki OTCO, ale jedno co mogę powiedzieć nie żałuje!! Zabieg i jego efekt jest wart swojej ceny :) Żadne ćwiczenia i dieta nie pomagały Miałam dokładnie ten zabieg: https://klinikaotco.pl/oferta/odsysanie-tluszczu-liposukcja-vaser-lipo-i-renuvion/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć. Szukam rzetelnych informacji na temat renuvion. Wiem że jest to nowy, innowacyjny zabieg ale brak opinii połączony z wysoką ceną mocno zastanawia nad jego skutecznością. Znalazłam Twój wpis i pomyślałam że opowiesz coś więcej. Z góry dzięki za pomoc. PS. Mam nadzieję że nie trafiłam na promocyjny wpis kliniki ;-P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetna sprawa to modelowanie jestem bardzo ciekawa na pewno odwiedzę https://www.facebook.com/bellacialogabinetpiekna/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mogę polecić zabiegi modelujące w Perfect Look Clinic (https://perfectlook.clinic/), pomogły mi po ciąży pozbyć się wiotkiej i rozciągniętej skóry brzucha.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ogólnie po ciąży trudno było mi wrócić do poprzedniej sylwetki. Postanowiłam w końcu zapisać się na liposukcję z plastyką brzucha do Olmedical. Jest to zabieg polegający na usunięciu tkanki tłuszczowej z brzucha. Kolejny krok to wykonanie plastyki brzucha (aby zlikwidować nadmiar skóry) Szczerze mówiąc rezultat jest bardzo duży, pozbyłam się kompleksów, nie muszę już wstydzić się własnego ciała
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Słyszałam, że bardzo fajne efekty daje szczotkowanie na sucho, sama się zastanawiam, czy nie zacząć :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

szczotkowanie na sucho- rewela! Ja sie szczotkuje juz od kilku miesiecy i efekt lepszy niz bym sie spodziewala,skóra mega jedrna i nawet cellulit sie zmniejszyl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A to chyba jakaś specjalna szczotkę trzeba kupić? Gdzie dostanę taką?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No taak, są takie szczotki typowo do ciała, ja swoja kupilam na Notino w promocji :)Do tego kup sobie jakis fajny balsam i zobaczysz, ze efekt bedzie super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Regularnie wykonane zabiegi endermologii skutecznie zwalczą wasz cellulit :)Ja chodzę do salonu Mariposa w Warszawie https://endermologia-warszawa.pl/ efekty mnie bardzo pozytywnie zaskoczyły.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

nie chce mi sie pracować.... (42 odpowiedzi)

Mam dobrą pracę. Dobrze płatną jak na polskie warunki, atmosfera jest całkiem przyjazna,...

Afrodyzjaki (4 odpowiedzi)

Chciałabym nieco podkręcić atmosferę w sypialni oraz szukam skutecznych afrodyzjaków. Jakieś...

Penis opada w trakcie zbliżenia (29 odpowiedzi)

Od ponad trzech miesięcy jestem w związku. Od niedawna zaczęliśmy uprawiać seks i...pojawił się...