Modus Odszkodowania

Odszkodowania Doradztwo prawne

Gdynia, Zygmunta Augusta 11/506

Krzysztof - opinia (1) Usługa wykonana profesjonalnie.,godne polecenia Krzysztof michał bstok - opinia (1) Polecam! Nie dalej jak rok temu złamałem nogę (kość piszczelową). W wyniku... michał bstok Gosia - opinia (2) Polecam wszystkim kancelarie Modus Odszkodowania. Pan Tomasz bardzo... Gosia
Magda Gdy - opinia (1) Polecam każdemu z całego serca! Jeżeli odszkodowanie - to tylko z Modusem.... Magda Gdy Profesjonaliści! (1) Polecem z całego serca, profesjonaliści. Kontakt z firmą przez cały okres... Jadwiga piatek - opinia (1) Sprawa załatwiona bardzo profesjonalnie i bez zbędnej zwłoki oraz... piatek KasiaG-D - opinia (1) Bardzo skuteczna firma. Naszą sprawą zajęli się niezwykle profesjonalnie.... KasiaG-D Po wypadku. (1) Polecam. Duża skuteczność. Miła obsługa. Joanna Profesjonalne podejście firmy odszkodowanie auta (1) Bardzo solidna, profesionalna, skuteczna firma z szacunkiem podchodzi do... Ewa S opinia (1) Profesjonalna firma, która jakością wykonywanych usług różni się od tych... Patrycja Dziękuję ! (1) Fachowość. Profesjonalizm.Rzeczowość. Terminowość. Polecam firmę!! Agnieszka Specjaliści (1) Przezynam szczerze, z początku byłam bardzo sceptycznie nastawiona do... Krystyna polecam (1) Modus prowadził moją sprawę o szkodę w samochodzie. Nie wciskali żadnej... Rafał marta - opinia (1) Rzetelne informacje, szybka odpowiedź i reakcja na sprawę. Biorą niewielki... marta magda - opinia (1) Moja sprawa o odszkodowanie za błąd medyczny przebiegła bardzo szybko i... magda opinia (1) jestem z nimi w stałym kontakcie, wszystko zostało mi wytłumaczone, widać, że... mario