Niedogotowane chinkali (1) Dla mnie porażką są niedogotowane pierogi chinkali z których ogonków wysypuje... Rewelacyjna kuchnia (1) Absolutnie trzeba skosztować serwowanych tam dań a w szczególności Chaczapuri... WE Rewelacja! (1) Mogę serdecznie polecić Moją Gruzję! Jestem stałym bywalcem i moi znajomi są... Swiniarscy
zibi (1) Nie bylo zle . Mysle ze jeszcze wroce zeby posmakowac innych potraw. zibi To nie smak Gruzji!!! (1) Niestety jestem rozczarowana tym miejscem, czaczapuri okazał się zwykłą... Xs Super (1) Bardzo dobre jedzenie, autentyczny smak, miła obsługa, krótki czas... zaspianin_z_doświadczeniem Jedzenie pyszne, san lokal średni (1) Pyszne jedzenie! To jest najważniejsze..ale poza jedzeniem fajnie jest... Ali Pyszne jedzonko (1) Bardzo fajna restauracja, oryginalny wystrój, piec do wypieków robi wrażenie... tessa Adzaruli chaczapuri jest super! (1) Świeżo wypiekany placek/chlebek z zapieczonym serem Rewelacja Karola Jest potencjał (1) Jedzenie jest smaczne i niedrogie - to najważniejsze. Kuleje niestety obsługa... kot SUPER (1) Bardzo fajna mała restauracja,ale z klimatem i jeszcze lepszym jedzeniem..... Grzegorz Smacznie (1) Przepyszna mała knajpka ze smacznym.gruzińskim jedzeniem.Piec do wypieku... Aga Pyszne jedzenie (1) Polecam. Pyszne jedzenie, przyjazny, rodzinny klimat, ładny wystrój. Piec do... Monika Pozytywnie (1) Bardzo pozytywne miejsce z miłą obsługą i prawdziwymi gruzińskie smakami,... TT