knitter.dorota64@gmail.com - ocena (1) Jedzenie bardzo dobre, Panie z obslugi naprawdę sie bardzo starają, stolik... knitter.dorota64@gmail.com Kasia - opinia (1) Rewelacyjne jedzenie i obsługa, wspaniałe wino. Szczerze polecam. Spędziłam z... Kasia katarzyna - opinia (1) suuuuper , chciałoby się rzec , że jak zwykle :) , dawno mnie i mojej... katarzyna
Karolina - opinia (1) super chinkali!!! i chaczapuri :) polecam można przenieść się do Gruzji Karolina enn - opinia (1) Jadłam w Metropolii, i nie polecam. Smakowo oczywiście nie polecam, można... enn To nie moja Gruzja (2) Gruzję kojarzymy z wielką gościnnością. Niestety, bar "Moja Gruzja" opinii... Konstanty Pilecki Kordian - opinia (1) paluszki lizać! Super smak - taki jak w Gruzji i bardzo miła obsługa Kordian Dobre jedzenie (1) Placki z roznymi nadzieniami smaczne. Obsługa mila. Krótki czas oczekiwania... Krystyna Super. (1) Wybierałem się już od roku i dzisiaj się udało. I teraz pluję sobie w brodę,... Lukasz Życzę powodzenia (2) Knajpeczka dobrze zbunkrowana zapleczu kompleksu handlowego Zaspa-Młyniec.... TomStar pyszne Chaczapuri (1) przyjechałam po chaczapuri na wynos, zaskoczyła mnie miła obsługa i to że to... Hania Wizyta (1) Znakomite jedzenie, ceny bardzo atrakcyjne i pyszne wina. Polecam białe... T Warto się wybrać (1) Próbowałam imeruli chaczapuri, lobiani, kubdari, chinkali z mięsem. Wszystko... Liczi Niestety dobre (1) Byliśmy już pare razy i za każdym razem przepyszne próbowaliśmy już... Tomasz Smaczna knajpka, ale... (1) Jedzenie w gruzińskiej knajpce jest pyszne. Wystrój przemyślany i... Katarzyna Naprawde super (1) Miło i przyjemnie, potrawy pyszne, pani, która nas obsługiwała bardzo miła,... Piotrek Super... (1) Rodzinny obiad, wszystko smaczne i świeże. Potrawy wyraziste, można naprawdę... On z rodziną Mała Gruzja Gdańsku (1) Male klimatyczne bistro. Bardzo dobre potrawy mięsne. Mi też brakowało owoców... MAGDA Nic specjalnego (2) Jedzenie jak na dworcu, z tym, że cena już nie koniecznie dworcowa. Szkoda... Marek REWELACJA!!! (2) Duże porcje, świetnie doprawione potrawy - smakowe niebo! Będę wracać na... Ania