Patrycja - opinia (2) Bardzo często jemy w restauracji Moje Miejsce a teraz zamawiamy z odbiorem... Patrycja Kasia - opinia (1) Radzę omijać szerokim łukiem. Jedzenie nie jest smaczne. Kasia ania - opinia (1) Świetna atmosfera , miła obsługa i przepyszne jedzenie. Na pewno wrócimy.... ania
Wiktoria - opinia (1) brak mi słów, super miejsce i atmosfera szybka obsługa, bardzo smaczne... Wiktoria Patrycja - opinia (1) kilka razy miałam okazje być w tej restauracji i zawsze wychodziłam... Patrycja OB - opinia (1) ✅Bardzo smaczne jedzenie! ✅Duże porcje ✅Nowoczesny wystrój OB xxx - opinia (1) po prawie roku od poprzedniej wizyty brak jakiejkolwiek poprawy jak dla mnie... xxx Monika Nowak - opinia (1) Restaurację odwiedziłam kilka razy. Co wizytę wybierałam inne danie: makaron,... Monika Nowak XYZ - opinia (1) Super! Wielkie gratulacje jedzenie obsługa wystrój na wieki + polecam XYZ Najlepsza kuchnia wloska (1) Pare dni temu mialam okazje sprobowac lasagne wege i musze przyznac ze... Katarzyna Nieadekwatna cena w stosunku do jakości (1) Byłem ze znajomymi, wiedziałem, że nie jest to lokal z górnej półki ale nie... Brg baaardzo długi czas oczekiwania (1) Samo jedzenie w miare ok, ale czas oczekiwania .... masakra. Na pytanie ile... Kasia To miejsce nie jest moje (1) Bardzo długi czas oczekiwania. Kelnerzy rozmawiają medzy sobą, ignorując... Piotr Smacznie (1) Wybijający się lokal na tle konkurencji na Garnizonie. Z racji pracy w... tard Bardzo przyjemny lokal (1) Do Mojego Miejsca chadzam często bo mieszkam w pobliżu. Niebanalny wystrój i... Aleksandra Przyjemnie i smacznie (1) Chodzimy z mężem i dziećmi do Mojego Miejsca. Dzieci uwielbiają pizzę, o... Monia Totalne dno. (1) Byliśmy wczoraj tj. 15.04.2018 w tym lokalu, bo restauracją tego nie można... Misza Weekend za pół ceny (1) Pizza bez rewelacji, średnia/przeciętna, czas oczekiwania - poniżej... Zawiedziony