Korzystam z usług tego zakładu od 2 lat. Już samo to świadczy, że musi być to dobry zakład. Nawet podczas kilku miesięcznej delegacji starałam się umówić na wizytę będąc "przelotem" w Gdańsku-nigdy nie miałam kłopotu z terminem!!!Jest to miejsce z przyjemnym wystrojem, w spokojnej okolicy,gdzie podczas zabiegów fryzjerskich można porozmawiać, napić się kawy, pośmiać. Czasem mam wrażenie, że idę do znajomych w odwiedziny, a nie do fryzjera. Mam długie włosy, które sama farbowałam - od dwóch lat nie tknęłam farby w sklepie kosmetycznym, ponieważ nie ma farb tak dobrej jakości jakich używa się u Pana Szymona w popularnych sklepach, a efekt kolorystyczny często jest trudny do określenia.Farbuję włosy w salonie średnio co 2 miesiące, a idąc do fryzjera nie mam jeszcze strasznych odrostów-co jest zasługą właściwego doboru kolorystyki przez fryzjera. Raz z powodu mojego żartu na mojej głowie pojawiła się czerwień, ale moja mina spowodowała expresową zmianę koloru na taki, który mi się podobał. Zawsze wychodzę z salonu uśmiechnięta, czuję się ładniejsza i zadowolona:)A zadufanie Pana Szymona, o którym pisze się w negatywnych opiniach jest mylone ze specyficznym poczuciem humoru:))