Studio Szymon

Fryzjerzy

Gdańsk, Marii Ludwiki 43

bardzo stała klientka (1) Szymon jesteś super przecież wiesz jestem twoją klientką chyba od prawie 20... MARZENA beata (1) mogę jedynie polecać usługi w tym salonie fryzjerskim . beata Zdecydowanie na tak!!! (1) Gorąco polecam usługi u Pana Szymona. To świetny fachowiec w swojej... Ulkies
najlepszy fryzjer, u jakiego byłam (1) jeśli fryzura albo zabieg zaszkodziłby naszym włosom, dowiesz się tego, bez... lenn polecam (1) dziś coraz mniej już fryzjerów, którzy farbując włosy osiągają efekt... Nata Świetny profesjonalsta i znawca fryzur. (1) Pan Szymon to najlepszy profesjonalista w Gdańsku.Nie znam lepszego... Małgorzata Polecam (1) Jestem klientką P. Szymona od kilku lat i nigdy nie wyszłam z salonu... A. NAJLEPSZY!!! (1) Gorąco POLECAM Pana Szymona. PROFESJONALISTA w każdym calu. Klikuktornie... D. Najlepszy fryzjer w Gdańsku (1) Regularnie uczęszczam do Pana Szymona, jest świetny!!!!! Włosy mam jedwabiste... MALENA nie,nie,nie (1) Jedyne, co faktycznie na plus - to fryzjer poświęca dużo czasu na klientkę.... katija polecam :-) (1) Farbowałam włosy po raz pierwszy w tym salonie, u pana Szymona :) Jestem... zadowolona klientka polecem ! (1) Farbowałam dzisiaj włosy po raz 2 w tym salonie i nie zamienię go na żaden... mm Nie polecam (1) Korzystałam że Studio Szymon pierwszy i ostatni raz. Pani Ania która miała... Iw Salon warty odwiedzenia ale.... (3) Korzystam z usług Pana Szymona, jakość usług bardzo dobra, ale sam Pan to... Asia Polecam każdemu! (1) Mam 17 lat, pana Szymona poleciła mi mama i bylam nastawiona troszkę... Ania SUPER!!! (1) Polecam wszystkim. Cudna atmosfera, piękna kojąca muzyka, super ceny. To... :) Nie tylko p. Szymon tam pracuje :) (1) Zdecydowanie polecam ten salon. Miło, sympatycznie i w przystępnych cenach.... Ona rewelacja (1) do salonu chodze od poczatku istnienia z malymi przerwami ,super klimat,super... monika Katarzyna - opinia (1) Trafilam do p. Szymona po raz pierwszy i strzal w dziesiatke. Praktycznie nie... Katarzyna Polecam:) (1) Chodzę do Pana Szymona od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Polecam.... Joanna