Studio Szymon

Fryzjerzy

Gdańsk, Marii Ludwiki 43

dobra zmiana ! (1) Do "Studia Szymon" trafiłam oczywiście ze względu na Pana Szymona :) Pan... (nie)stara i (nie)stała klientka Zdecydowanie polecam (1) Pan Szymon jest kreatywny, a usługa jaką oferuje jest najwyższej jakości.... zadowolona klientka UWAGA ! ! ! Nie polecam ! ! ! (4) Niestety po wizycie w Studio Szymon - tak zachwalanym przez piszące tu... Nieusatysfakcjonowana klientka
Moje ulubione studio fryzjerskie i niezastąpiona Pani Marta:) (1) Korzystam z usług tego zakładu od 2 lat. Już samo to świadczy, że musi być to... Natalia Rewelacja (1) Dwa lata temu szukalam dobrego fryzjera w Gdańsku, trafilam do Studia Szymon.... kasia oczywiście polecam! (1) Jestem klientką pana Szymona od roku i jestem bardzo zadowolona. Ma... Butterflyy Wreszcie znalazłam fryzjera (1) który wie co zrobić z włosami na mojej głowie. Z farbowania włosów tzn.... zadowolona świetny zakład (1) mieszkam w 3mieście od niedawna i zanim trafiłam do Pana Szymona korzystałam... Joanna Rayss dla mnie bomba (1) dla mnie ten salon jest bardzo dobry, atmosfera rewelacyjna i herbatka z... K. zawiodłam się bardzo (1) na tym salonie. Niemiła obsługa, brak poszanowania dla klienta, brak... klientka STUDIO SZYMON - POLECAM !!!!! (1) Jestem stałą klientką salonu Pana Szymona. Nigdy nie spotkałam się z... bogna monika d. - opinia (1) polecam w 100 % . monika d. Brak szacunku dla stalych klientow. (1) Zalegla opinia: Fochy, terminy dwutygodniowe, wysokie ceny, arogancja i... Michał Bardzo polecam. (1) Witam serdecznie Profesjonalnie pod każdym względem! Fachowe ścięcie,... Bożena ODRADZAM ZDECYDOWANIE! (1) odradzam zdecydowanie wszystkim tym paniom, które chciałyby zrobić sobie... A. POLECAM w 100% (1) Uważam, że Pan Szymon patrząc na klientkę widzi w jakiej fryzurze będzie jej... Dagmara GWARANCJA ZADOWOLENIA (1) pozdrawiam i dziękuję za piękny kolor. ewelina polecam!!! (1) eksperymentowałam z wieloma fryzjerami i fryzurami ale u Pana Szymona... gumiś c.d Uwaga! Jesli chcesz miec piekne wlosy. (1) po fachowa pomoc,aby wyzbyc sie negatywnych emocji i kompleksow a dopiero... Silvia i Dorota Ninard Uwaga!Jesli chcesz miec piekne wlosy i wygladac rewelacyjnie. (1) Jestesmy mieszkankami Gdanska,duzo podrozujemy i mamy swiatowe doswiadczenie... Silvia i Dorota Ninard