odradzam zdecydowanie wszystkim tym paniom, które chciałyby zrobić sobie fryzurę wieczorową w tym salonie.Pan Szymon polecił mi swoją najlepszą pracownicę,która kompletnie nie miała pojęcia o czesaniu.Poprosiłam o fale i delikatne upięcie,a tymczasem otrzymałam potargane włosy z toną lakieru,które niczym nie przypominały fal i rozwalały się.Wyglądałam gorzej niż jak wstaję rano.Pani,która mnie czesała twierdziła, że co to mam na głowie jest wykonane dobrze i nie chciała słuchać mojego zażalenia, że to co zrobiła jest złe i rozwala się. Wmawiała mi, że panikuję i to moja wina, a w efekcie końcowym wykrzyczała mi żebym dala jej spokój i sobie poszła bo mi te 100 złotych odpuści.W każdym innym salonie zrobienie takiej fryzury mieści się w kosztach do 70 złotych a ta pani raz, że nie umiała czesać, to jeszcze popaliła mi włosy od prostownicy i nałożyła tyle lakieru, że po przyjściu do domu musiałam myć 5 razy głowę. Pan Szymon jeszcze ją pochwalił, że zrobiła "takie ładne fale". Chciałam wstawić efekt pani pracy do internetu, ale niestety zdjęcie wyszło zamazane, nie musi pani panikować tak jak w salonie, że wszyscy zobaczą jak wyglądają fale u państwa w salonie. NIE POLECAM!