Mam 17 lat, pana Szymona poleciła mi mama i bylam nastawiona troszkę sceptycznie. Po przyjściu do salonu jednak zaczęłam stopniowo zmieniać zdanie, najpierw ujrzałam bardzo rozmownego i inteligentnego fryzjera, czyli pana Szymona właśnie potem oczywiście wystrój. Czysty salon, bardzo schludny i dobrze zaprojektowany, piekne lustra stylizowane na starodawny styl, skórzane kanapy, zdobione szafki, na prawdę miła odmiana od usilnie projektowanych saloników na styl nowoczesny, w których światło aż bije po oczach. Nie byłam pewna co do tego, co chcę otrzymać na swojej głowie, wiedziałam tylko, że chcę zmienić kolor na czekoladowy brąz. Pan Szymon doradził mi odcień i dobrał produkt który nie zniszczy moich włosów oraz z własnej inicjatywy zaproponował jaśniejsze refleksy które okazały się strzałem w dziesiątkę! Farbowanie zostało wykonane szybko i dokładnie, wizyta miła ponieważ fryzjer jest otwarty i można sobie spokojnie o wszystkim porozmawiać, otrzymałam wiele cennych porad, a na koniec zostałam uczesana w nieziemski sposób! Nie wiedziałam, że moje cienkie włosy mogą sprawiać wrażenie jakby tworzyły burzę loków! Wygladam super i dlatego bardzo gorąco salon ten polecam :D