Moje zdanie

Drogi zawiedziony

Witam Cię drogi zawiedziony, jak na kulturalnego człowieka przystaje. Dziwią mnie Twoje opinie, tym bardziej, że byłem na owym sylwestrze i nie zauważyłem specjalnie by ludzie byli niezadowoleni orkiestrą. Wręcz przeciwnie woleli słuchać muzyki na żywo, a nie jak w latach poprzednich muzyki z playbacku. No ale jeśli jesteś fanem słuchania muzyki z odtwarzacza to zostań na przyszłość w domu i obejrzyj sylwestra w Polsacie lub posłuchaj w Esce na to samo wyjdzie, a nie będziesz wylewał tu swojej zazdrości.
Jak dla mnie sylwester udany, oczywiście niedociągnięcia się zawsze znajdą, ale niech ktoś spróbuje sam zorganizować tego typu imprezę (czy tak zwane domowe sylwestry też zadowalają wszystkich?) i zobaczymy jaki będzie wynik.

Aha i najważniejsze ciekawi mnie dlaczego wszystkie komentarze negatywne tu i na innych serwisach pisze osoba z tym samym IP i podpisująca się innymi imionami. Czyżby jakiś zazdrośnik?!

Pozdrawiam wszystkich i do przyszłego roku
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Moje zdanie

Chyba jest Pan jednym z orkiestry która grał na Balu Sylwestrowym
i zachwala.Na niejednym Balu byliśmy i zawsze była orkiestra ale nie taka BEZNADZIEJNA.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Moje zdanie

To prawda, orkiestra jest beznadziejna!
Wczoraj byłam na balu z moimi znajomymi i oni też maja podobne zdanie.
Nie ten zespół w tym gmachu. Przykre.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0