Edwrad - opinia (1) Byłem na niejednym koncercie w PFB, za każdym razem zachwycony jakością... Edwrad zakończenie sezonu 2018/19 (1) jestem zachwycona wczorajszym koncertem Przemiana i tytaniczna praca cudowny... Ewa miłośniczka muzyki na żywo - opinia (1) Na ostatnim koncercie w drugiej części uraczono nas transmisją telewizyjną... miłośniczka muzyki na żywo
układ miejsc (2) hej. chcę kupić bilet na koncert możdżer-danielssson-fresco, jestem z kielc,... tosia Bal sylwestrowy (1) Koncert super, bardzo duża przyjemność słuchania i i oglądania muzyków. Bal... Głodny fajnie alee...... klimatyzacja (1) Byłem na koncercie Melody Gardot -fantastyczny !! cóż za bogactwo dźwięków... słuchacz jak skutecznie zrazić klienta (3) osoby udzielające informacje niekompetentne, ceny biletów na stronie inne niż... tamila MM - opinia (1) w tym roku postanowiłam, ze wiecej do Filharmonii Bałtyckiej nie pójdę.... MM piszczenie (1) kocham muzykę poważną. kocham filharmonię. siłą rzeczy WSZYSTKIM POLECAM... :) Filharmonia Bałtycka (1) Jestem bardzo zawiedziona. Byłam na spektaklu KWARTET i nie odczułam żadej... Beata Komfort widza nie ma znaczenia ważne ze zapłacił za bilety (1) Sala koncertowa zaprojektowana żenująco. Część widowni w sektorach i lożach... Anna Y'akoto (1) Koncert bardzo udany ,piekna kobieta a ma glos jak dzwon. Minusem pozostaje... Tomek ubiór (1) Jestem pod wielkim wrażeniem ostatniego Koncertu Nadzwyczajnego - brawa!!!... Monika Muzyka nie do tańca - a miał być bal (1) Niestety jesteśmy bardzo rozczarowani organizacją Sylwestra w Filharmonii.... Danuta Balowa (1) Szanowni Państwo, Kto tu może mowić o zazdrości, to nie to miejsce.Przecież... Kobieta BEZNADZIEJNY SYLWESTER ROK 2010/2011 ODRADZAM (3) Odradzam wszystkim aby nie wybierali się na SYLWESTRA do FILCHARMONI chyba,... Maria Moje zdanie (3) Drogi zawiedziony Witam Cię drogi zawiedziony, jak na kulturalnego człowieka... Jarek do narzekających (1) Wczoraj byłam na koncercie Glenn Miller Orchestra - fantastycznie spędzony... Hania nie można narzekać (1) filharmonia zbudowana z rozmachem, szkoda tylko że na styl nowoczesny w tak... alka1 SKANDALICZNA OBSŁUGA!!! (1) NIE MOŻNA SIĘ DODZWONIĆ DO KAS W GODZINACH OTWARCIA PODANYCH NA STRONIE... Ewa