Monaco Garage

Oklejanie samochodów Auto detailing

Gdynia, al. Jana Pawła II 11A

Franciszek - ocena (1) Wszystko w najlepszym porządku, rzetelnie. Franciszek GlowaRodziny - ocena (1) Wyczyścili samochód, który przeszedł budowę domu i wożenie dwójki małych... GlowaRodziny FanGDA - ocena (1) Jak profesjonalne czyszczenie auta to tylko w Monaco Garage FanGDA
Mirek Taxi - ocena (1) Najlepszy warsztat detailingowy w trójmieście - jestem tego pewien! Mirek Taxi Marcin Gagatek - ocena (1) polecaaaam! Genialne czyszczenie klasyka! Marcin Gagatek Dariusz - ocena (1) Profesjonalne czyszczenie auta Dariusz Darek Topola - ocena (1) Robiłem u nich Porsche na początku roku - cała współpraca na plus, dzięki... Darek Topola BMW4Life - ocena (1) od przyciemniania szyb po zarąbiste folie na karoserie BMW4Life Sebastian Warchol - ocena (1) generalnie polecam, świetna lokalizacja Sebastian Warchol Czyste Zadowolenie - ocena (1) Profesjonalizm - Nic dodać, nic ująć! Czyste Zadowolenie Radosław Ziel - ocena (1) Nie ma lepszego warsztatu i studia w Trójmieście! Radosław Ziel Patryk Pieszak - ocena (1) Polecam zarówno w zakresie detailingu, jak i oklejanie furek Patryk Pieszak Sylwek - ocena (1) Prawdziwa pasja i zaangażowanie! Sylwek Czeska Liga - ocena (1) Oklejałem skodę octavię, chłopaki dali radę Czeska Liga Filip Kolczyk - ocena (1) Po prostu polecam Filip Kolczyk Polecajka - ocena (1) Fachowcy w pełnej krasiie Polecajka Martyna - ocena (1) Polecam! Oklejałam u nich BMW, wszystko poszło jak po maśle Martyna Jura - ocena (1) Okleiłem firmowego busa, polecam Jura Franciszek S - ocena (1) Najlepsi, po prostu najlepsi Franciszek S Zenek - ocena (1) Najlepsze studio wrappingowe w trójmieście Zenek