Monaco Garage

Oklejanie samochodów Auto detailing

Gdynia, al. Jana Pawła II 11A

Przememek - ocena (1) Najlepsi w trójmieście Przememek Szymek Pakens - ocena (1) Zmieniłem u nich kolor Audi, polecam Szymek Pakens Bartosz - ocena (1) Po prostu polecam! Bartosz
Beniamin Bohow - ocena (1) Najpierw przyciemnianie szyb, później oklejanie całego auta - profesjonaliści! Beniamin Bohow Marek Rol - ocena (1) Po prostu najlepsi! Marek Rol Karol Mo - ocena (1) Audiczka wyczyszczona jak należy, wrócę na pewno przed sezonem po jakąś dobrą... Karol Mo Marcin D - ocena (1) najlepsza ekipa w 3mieście, warto dojechać z Gdańska do nich Marcin D Andrzej Kret - ocena (1) Oddawałem u nich fury do czyszczenia przed sprzedażą. Czyszczenie... Andrzej Kret Nie mam pytań - ocena (1) Pełen szacun! Profesjonalne czyszczenie, dzięki za pomoc! Nie mam pytań Zadowolony klient - ocena (1) Zmieniłem u nich kolor samochodu bez ingerencji w lakier. Czarna matowa folia... Zadowolony klient Dawid Kl - ocena (1) Oklejenie i zabezpieczenie kadłubu wykonane na najwyższym poziomie. Dawid Kl Samochody Gda - ocena (1) Sprowadzamy sportowe auta z Japonii i USA. Niektóre z nich trafiają do Monaco... Samochody Gda Internetowa Agencja Marketingowa - ocena (1) Współpracujemy już od jakiegoś czasu. Regularnie realizują dla nas oklejenia... Internetowa Agencja Marketingowa Wiktor Sobczak - ocena (1) Polecam, najlepszy zakład w Trójmieście! Wiktor Sobczak G Wagon - ocena (1) Oklejałem u nich G klasę i efekt końcowy jest po prostu zaje*****! Dozgonna... G Wagon Benji - ocena (1) po prostu świetna robota! Benji Przemek-Pro - ocena (1) najlepszy wrapping w trójmieście Przemek-Pro Mareczek - ocena (1) Sztosik! robiłem furę we wrap studio i fol-techu. nie mają podjazdu do... Mareczek Wacek GDA - ocena (1) polecanko! przenieśli się do mariny ale usługi nadal na topowym poziomie! Wacek GDA francuz - ocena (1) Dają chłopaki radę! Od przyciemnionych szyb, przez folie ppf, aż po... francuz