Montaż instalacji gazowej

Usługa wykonana profesjonalnie.Termin i montaż bardzo szybki. Obsługa miła i fachowa. Panowie znają się na tym co robią i umieją doradzić. Ze wszystkim można się dogadać i nie ma żadnych sztucznych problemów. Instalacja do auta dobrana świetnie. Autko śmiga jak burza. Nie czuć żadnej różnicy, że auto chodzi na gazie a za to większa przyjemność na stacji paliwowej. Czasem nawet mam wrażenie, że na gazie lepiej chodzi niż na benzynie. Polecam ten warsztat naprawdę warto skorzystać z ich usług.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: Montaż instalacji gazowej

Ja nie moge powiwdziec ze samochody sa u tej firmie dobze zrobione bo ja musialem po przegladzie w Niemczech okolo 800 euro za naprawe zaplacic zeby samochod przesedl przez TüV.U mie byly nawet Rail i Multiventil z innymi numerami wstawione jak w papierach wpisane. Nic nie mowiac o wykonaniu Pracy.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Montaż instalacji gazowej

Panie edmundzie jerzeli niemcy chcieli polaka wygarbowac za montarz w polsce to to zrobia trafił pan na tuv-mana ktury nauczył pana ze w niemczech sie montuje a nie w polsce
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Montaż instalacji gazowej

Dzien dobry Panie Michas,

Jak sam widze i nawet moge jeszcze pokazac ze Rail i Multiventil jest z INNYMI NUMERAMI WSTAWIONE JAK W PAPIERACH WPISANE to chyba Tüv z ta sprawa nic niema finansowo.Moge tylko powiedziec co bylo trzeba zrobic zeby samochod tu w Niemczech przez TüV przeszedl i GSP dostal. GSP Pan Rostkowski i jego Firma mi nie wystawil jak na stronie internetowej tej Firmy stoi.Prosze przeczytac "Instalacja na Niemcy".Do tego musze powiedziec ze Pan tej pracy ktora mi ta Firma oddala nie widzial ale na Niemcow krzyczy ze pieniadze jeszcze raz chca i zeby w Niemczech takie sprawy byly zrobione.Na takie zarty pana strony nie mam ochoty bo ten kawal mie okolo 800 Euro kosztowal.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Montaż instalacji gazowej

A KIEDY TO BYŁO MONTOWANE BO OSOBISCIE MONTOWALI MI AUTKO I NIEMAM NIC DO ZARZUCENIA JEDYNIE FAKT ZE DOKUMENTY DŁUGO TRWAŁO ABY ABGAZ I GAP DOSZŁO DO HANOWERU POZATYM USŁUGA O.K
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Montaż instalacji gazowej

montaz byl zrobiony w 2008 r
sa tu bledy ,Abgas a nie Abgaz i GAP jet jedna zecz. Hannover sie pisze nie z jednym "n" a z dwoma oraz nie z "w" a "v".To mi wyglada tak ze ta odpowiedz jest napisana przez obywatela polskiego i sie siebie pytam dlaczego papiery mialy byc przeslane do Hannoveru.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Montaż instalacji gazowej

Panie Karol mam jeszcze jedno pytanie :

Pan otrzymal GSP od tej Firmy tak jak na stronie internetowej od tej Firmy stoi ?Chyba nie ,bo ja nie dostalem. To trzeba przez Niemiecki TüV otrztymac.I ta Firma takze nie moze wystawiac bo nie jest na niemieckim Terenie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1