CoCampi - opinia (1) Nie polecam!!! 17.10.22. Za wymianę reduktora gazowego do kuchenki w kamperze... CoCampi John - opinia (1) Polecam serdecznie. Zrobiłem tam już kilka aut. John Cena adekwatna do jakości (1) Posiadam Seata Leona 1.8T 2002, po czipie. Warsztat polecił mi znajomy. Na... Adam - Leon
Tak sobie (1) Wymiana świec i kabli - jedna świeca uszkodzona. Po wýmianie auto jeździło... Mazdex Dobry ale b.drogi (1) Za tę samą uslugę w tym warsztacie miałbym zaplacić min.700 (tak okreslono),... Wittar Polecam!!! (1) Powiem krótko, pełny profesjonalizm. Instalacja Koltec o której inni... kozik Pełna profeska - polecam !! (2) Witam, opiszę trochę historii swojego auta. Problemy po zainstalowaniu... Majk - Saab 9-3 Znają się na rzeczy (2) Potrafią zagazować nawet duże wymagające silniki. A jak coś nie działa to... Józef Bardzo solidna firma (2) Trzy lata temu założyłem gaz w Audi A8 od tamtej pory cały czas serwisuje Gaz... Marcin Mielniczuk nareszcie porządny zakład (1) po bujaniu się od firmy do firmy kolega polecił mi 4x4 na Osowej. Najpierw... RONIN nie polecam (11) Trafiłem do nich całkiem przypadkowo, szfagier raz coś tam robił to podrzucił... Kierowca Subaru Forester 2.5 XT (2) Pełna satysfakcja dokonali regulacji zaworów wymiany rozrządu i zamontowali... mariusz socha polecani - sprawdziłam (2) Zastrzegałam, że napiszę więc piszę. Najkrócej - jestem bardzo zadowolona.... Hellen Montaż instalacji gazowej (7) Usługa wykonana profesjonalnie.Termin i montaż bardzo szybki. Obsługa miła i... Wojtek Lancia VOLVO XC90 POLECAM (1) Usługa została wykonana profesjonalnie i bezproblemowo. Począwszy od... Jan Konopka Ford Cougar 2.0 (1) Naczytałem się w sieci ze silnik w moich fordzie nie lubi gazu itd. Pan Jarek... Tomasz Bardzo dobry serwis LPG. (1) Witam, do Autogaz 4x4 trafiłem, bo szukałem instalki z dobrymi komponentami.... Arek Laguna Mercedes W210 3,2 V6 JURII (2) Witam złego słowa nie dam powiedzieć na 4x4 Auto Gaz Technik! Jestem... Jezry polecam ; ) (1) Szybko sprawnie i rzeczowo. Widać że znają się na rzeczy poza fachową obsługą... Michał POLECAM (1) Z MOJEJ STRONY OPINIA JAK NAJBARDZIEJ POZYTYWNA, TRAFNA DIAGNOZA, SZYBKA... MANIO