Montaż okien

Witam! Dowiedziałem się, że jutro czeka mnie montaż okien. Wybraliśmy montaż szczelny z ciepłym parapetem.
Przejrzałem już trochę poradników ale czy ktoś, kto zna się na rzeczy może mi wskazać kilka rzeczy na które najbardziej zwrócić uwagę gdyż będę obecny przy montażu ?
Nie jestem typem męczyciela ekip bo sam pracuję jako usługodawca i wiem, że najwięcej do powiedzenia ma klient który się nie zna
Po prostu chciałbym aby to było zrobione OK. Jakieś rady?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli montaż z użyciem kotew (do porothermu zdecydowanie tak), kotwy muszą być wygięte tak, by wystająca część cała przylegała do ościeża i przymocowana co najmniej dwoma (!) kołkami dedykowanymi do porothermu (nie kołki szybkiego montażu!)

Do odpowiedniego uszczelnienia warto jest również zastosować taka masę butylową https://melkib.com/teroson-rb-ix-1-kg-szara-plastyczna-masa-butylowa Na stronie mozesz sobie poczytać o jej właściwościach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

dom: kupić od dewelopera czy samemu się budować? (20 odpowiedzi)

Tak się zastanawiam - jaka opcja lepsza? Dodam, że nie mamy działki więc najpierw trzebaby było...

oprogramowanie sklepu (5 odpowiedzi)

Witam, mamy na forum kogoś kto potrafi doradzić w takich sprawach jak wybór platformy ecommerce?...

dom czy mieszkanie??? (411 odpowiedzi)

zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy domu mnie...