Wieloletni klient - ocena (1) Byłem w weekend po około pół rocznej przerwie i trochę się zawiodłem. Pizza... Wieloletni klient ja - opinia (1) jena z najlepszych jakie jadłem. Szczególnie z pastą truflową jest obłedna ja Marcus - opinia (1) pizza przepyszna. jedna z najlepszych jaka jadłem. polecam bardzo Marcus
Marek - opinia (1) Jak dla mnie to ciągle czołówka w Trójmieście. Są od lat i trzymają poziom Marek Karolina - opinia (1) Najlepsza pizza i pyszne makarony. Polecam. Karolina Marcin i Małgorzata - opinia (1) Super obsługa. I smaczne jedzenie serdecznie polecamy tomiejsce . Marcin i Małgorzata Mirek - opinia (1) Najlepsza Pizza w Trójmieście , polecam . Mirek Joanna - opinia (1) Szczerze mówiąc lepszej pizzy nie jadłam. I gdyby nie to ze mieszkam za... Joanna Nicol - opinia (1) Cudowne jedzenie. Miła obsługa. Jednym słowem 6+ Nicol Karolina - opinia (1) Trafiliśmy przejazdem dzięki tripadvisor, ogromne zaskoczenie w pozytywnym... Karolina Andrzej - opinia (1) Bardzo ciekawe kompozycje smaków; subiektywnie numero uno pizzeria w... Andrzej Lucyna - opinia (1) To miejsce to wielkie odkrycie na mapie Trojmiasta. Z zewnątrz niepozorne, a... Lucyna Łukasz - opinia (1) Prawdziwa pizza jak we Włoszech; niesamowite kompozycje smaków! Polecam! Łukasz Anna - opinia (1) -brak porozumienia z nie uprzejmą kelnerką, - znudzeni kucharze- pizza... Anna Ap - opinia (1) Bardzo miła obsługa, pomimo dużego ruchu w lokalu i na wynos. Moim zdaniem... Ap Marek - opinia (1) Moim skromnym zdaniem najlepsza pizza, a jadłem też w tych pizzeriach na 1,2... Marek Marta k - opinia (2) Obsługa bardzo miła. Pizza niskich lotów. Lokalizacja fatalna... stacja cpn. Marta k najpyszniejsze pizze jakie jadłam (1) pyszna pizza na cieniutkim cieście pieczona w piecu opalanym drewnem,... Marrgo BZ - opinia (1) Super miejsce........ the best BZ Ulubiona pizza w Trójmieście (1) Świetna pizza, ciekawe miejsce. Paweł