Joanna - opinia (1) Szczerze mówiąc lepszej pizzy nie jadłam. I gdyby nie to ze mieszkam za... Joanna Nicol - opinia (1) Cudowne jedzenie. Miła obsługa. Jednym słowem 6+ Nicol Karolina - opinia (1) Trafiliśmy przejazdem dzięki tripadvisor, ogromne zaskoczenie w pozytywnym... Karolina
Andrzej - opinia (1) Bardzo ciekawe kompozycje smaków; subiektywnie numero uno pizzeria w... Andrzej Lucyna - opinia (1) To miejsce to wielkie odkrycie na mapie Trojmiasta. Z zewnątrz niepozorne, a... Lucyna Łukasz - opinia (1) Prawdziwa pizza jak we Włoszech; niesamowite kompozycje smaków! Polecam! Łukasz Anna - opinia (1) -brak porozumienia z nie uprzejmą kelnerką, - znudzeni kucharze- pizza... Anna Ap - opinia (1) Bardzo miła obsługa, pomimo dużego ruchu w lokalu i na wynos. Moim zdaniem... Ap Marek - opinia (1) Moim skromnym zdaniem najlepsza pizza, a jadłem też w tych pizzeriach na 1,2... Marek Marta k - opinia (2) Obsługa bardzo miła. Pizza niskich lotów. Lokalizacja fatalna... stacja cpn. Marta k najpyszniejsze pizze jakie jadłam (1) pyszna pizza na cieniutkim cieście pieczona w piecu opalanym drewnem,... Marrgo BZ - opinia (1) Super miejsce........ the best BZ Ulubiona pizza w Trójmieście (1) Świetna pizza, ciekawe miejsce. Paweł Marrgo - opinia (1) Pysznie, przyjemnie i sympatycznie. Polecam Marrgo Najlepsza pizza ever! (1) To że smakuje dorosłym, to każdy kto był ten wie :) ale ale.. mojemu małemu... P Kuba - opinia (1) Super pizza. Super pizza. Super pizza. Kuba Julia - opinia (1) świetne miejsce, genialne jedzenie, duże porcje, ciągłe nowości w menu to... Julia Najlepsza pizza w mieście (1) Byłem tam pierwszy raz kilka lat temu. Mimo tego, że mam kilka km do Monte... Piotr Pycha... (1) Jak dla mnie najlepsza pizza. Pasta. Zupka szefa... W Trójmieście.. Mały... Niepozorne miejsce z najlepszą pizzą (1) Najlepsza pizza od kilku lat, szczególnie polecam vespe. Ostatnio jak byłam... N