Super (1) Pierwsza wizyta , opinia z internetu Same pozytywne opinie i podziałało i... Marcin Wachulewicz Najlepsza pizza jaką jadłem (2) Naprawdę doskonała pizza i miła obsługa. Wystrój lokalu podoba mi się. Czekam... Sebek Fanstastyczna pizza! (2) Dzięki pizzeri Monte Carlo przstałam jadać standardową pizzę z polskiej... częsty klient
Obłędna pizza! (2) Ciasto prawdziwie włoskie, Piec opalany drewnem, Dodatki z górnej półki,... MM. Rewelacja (2) Kolega polecil mi ta pizzerie nie klamal bardzo dobra pizza, fajny klimat... Mariusz Coś pięknego (2) z chcecią napisałbym coś dłuższego o tym miejscu ,ale nie ma to sensu ,bo to... Darek Wcale nie fastfood (2) Pizza-przez niektorych niewlasciwie do kategorii szybkich,niezdrowych dan... Bosak dobra pizza (2) Świeże produkty wysokiej jakości, dobre ciasto - warto! Pyszna pizza. Drab Fantastyczna (2) Pizza jest fantastyczna, cudowna !!!!! Na pewno jeszcze nie raz tam wpadniemy:-) Beata pycha (2) rewelacyjny smak, polecam henryk Najlepsza pizzeria w trójmieście! (3) Przyjechałam za namową znajomych, którzy byli na otwarciu pizzerii i nie... Marta Justyna - opinia (2) Do ogólnej oceny dodam jeszcze + czyli 6+ :-) Delikatna pizza o wyjątkowym... Justyna Mega (4) Polecam! Paradę MEGA. Widać że tu się nie oszczędza na komponentach. .. Bez... Misio