Godne polecenia miejsce (1) Pyszna włoska pizza, zbyt wysokie ceny, przy każdej pozycji z menu powinna... Paweł świetne jedzenie i klimat ! (1) W pizzerii byłam z polecenia przyjaciół. Atmosfera niesamowita, obsługa... Ola Gorąco polecam! (1) Bardzo oryginalne menu. Pizze na pysznym cieniutkim cieście i świetne... Misiek123
Najlepsza pizza w 3mieście (1) Jestem zaskoczony, że można mieć zastrzeżenia do tej restauracji... Fakt, nie... Adam Fatalna obsługa (1) Niestety zawiodłem się młoda kelnerka w czarnych włosach kompletnie nie na... MirOs Gorzko i kwasno (1) Pizza z fajnym, cienkim i chrupiącym ciastem i w zasadzie tyle. Sos... Ania Jest źle (2) Przerost formy nad trescia. Nie polecam. Szkoda czasu. Dzik Pizza dobra, ale bez niektórych składników wymienionych w menu!!! (1) Wszystko jest pozytywne, jeżeli pizzę zamawia się w lokalu. Natomiast przy... Niezadowolona zdecydowanie najlepsza pizza w Trójmieście! (1) za każdym razem jestem zachwycona smakiem- gdybym mogła, wracałabym... ona123 Byliśmy....... (1) Extra klimat. Czadowy wystrój. Fajny pomysł na Menu. Pizza i makarony... Radek, Kasia, Magda pasty pizza rewelka (1) Jedzenie bardzo smaczne obsługa świetna .uwielbiam tam wracać prawdziwe... justalina Rewelka (1) Taka pizza to tylko na południe od Neapolu !!! Polecam jurek Super pizza i włoska atmosfera. (1) Naprawdę prawdziwa włoska pizza!!! Polecam zwłaszcza Lamborghini Diablo i... Mic Krystyna - opinia (1) Badzo jestem zadowolona z obsługi ujął mnie smak pizzy polecam wszystkim. Krystyna Pizza warta wycieczki! (1) Czekając na, jak się okazało, fantastyczną pizzę, mimochodem... Gosia Stacja Włochy (1) Autentyczna pizza, nie krajowy placek z farszem, w wykonaniu... Krystian rewelacja (1) Odwiedziłam Monte Carlo już wiele razy i powiem, że przyjeżdżam tam tylko i... elżbieta Przepyszne jedzenie!! (1) Nie tylko przepyszna oryginalna włoska pizza za każdym razem skłania mnie do... Goczka zayebizzimo :) polecamy ! (1) pizza z pieca na drewno, co za zapach hmmm, nasza ulubiona Lambo Diablo sss.... LeonCupraR pycha (1) Bardzo dobra pizza, rewelacyjne ciasto..jedyne co mi przeszkadzało to zapach... Marina