Marrgo - opinia (1) Pysznie, przyjemnie i sympatycznie. Polecam Marrgo Najlepsza pizza ever! (1) To że smakuje dorosłym, to każdy kto był ten wie :) ale ale.. mojemu małemu... P Kuba - opinia (1) Super pizza. Super pizza. Super pizza. Kuba
Julia - opinia (1) świetne miejsce, genialne jedzenie, duże porcje, ciągłe nowości w menu to... Julia Najlepsza pizza w mieście (1) Byłem tam pierwszy raz kilka lat temu. Mimo tego, że mam kilka km do Monte... Piotr Pycha... (1) Jak dla mnie najlepsza pizza. Pasta. Zupka szefa... W Trójmieście.. Mały... Niepozorne miejsce z najlepszą pizzą (1) Najlepsza pizza od kilku lat, szczególnie polecam vespe. Ostatnio jak byłam... N Najlepsza pizza w Trójmieście (1) Miejsce znamy od lat i mamy wrażenie, że czasem jest coraz lepiej, choć... Ania Kopczyńska Bartek - opinia (1) Bardzo fajne miejsce polecam każdemu jedyny minusik to taki że czasami trzeba... Bartek Nic dodać nic ująć (1) Gdyby tylko oceny mogły odwzorować smak i zapach tamtejszych potraw...... ZnawcaDzemu Przepyszna pizza :) (1) Trafiłam kiedyś przypadkiem, a wracam często. Przepyszna pizza, bardzo miła... Ania Bardzo bardzo polecam! (1) Nie dość, że genialna pizza, to jeszcze pyszniejsze makarony! Mogłabym tu... Olga Jest pysznie (1) Baaardzo niepozorne miejsce, pewnie gdyby nie polecenie od znajomej, to nie... Anna Anonim - opinia (1) Przepyszna pizza z pieca :) Fiat 500 najlepszy! Anonim Super (1) Dużym atutem pizzy jest jej ciasto i poziom wypieczenia !!! Świetna pizza jak... JJ Ulubiona włoska restauracja w Trójmieście (2) Niesamowite, że w tak niepozornym miejscu znajduje się taka perełka. Menu... Monika Słabo (2) Na przestrzeni 3-4 lat jest coraz słabiej, mam wrażenie, że "jadą" na... Wojtek Genialne (1) Bardzo smacznie, obsługa uprzejma, bardzo miło się spędza tu czas. Justyna Mistrzostwo Świata (2) Co tu dużo mówić. Jadałem już w wielu miejscach, ale tak dobrego, włoskiego... Mateusz pysznie (1) Pizza pycha, sałatki pycha, makarony pycha i zupy też pycha :) jedyny minus... P&A