Aneta - opinia (1) Wspaniali ludzie, pełni pasji i zaangażowani. Polecam jako najlepszą firmę... Aneta Najlepsi! (1) Współpracowałem już z kilkoma tego typu firmami. Ale firma Mosaic jest... Paweł profesjonaliści i artyści :) (1) Współpracujemy już od kilku lat i serdecznie polecamy! Alicja
Urodzinki 6 latka (1) Polecamy, polecamy, polecamy, Solidna i profesjonalna firma. Bogata oferta,... Karolina Pokaz LED na weselu (1) Serdecznie polecam współpracę z Mosaic przy organizowaniu wesela.... Ania Polecam. Dla firmy i dla dziecka :) (1) Z oferty Mosaic korzystałam dwukrotnie i na pewno jeszcze tu wrócę. Pierwszy... Wiola Oczarowani... (1) Jeszcze raz pragnę bardzo, bardzo podziękować firmie "Circus Mosaic" i... KLatarzyna Rezmer Jeśli szukacie czegoś niebanalnego polecam! (1) Współpracowałam z grupą Mosaic kilkakrotnie i za każdym razem byłam... Kinga Kuczyńska Mistrzostwo świata (1) Cóż tu dużo mówić, po prostu mistrzostwo świata! Przy współpracy z MOSAIC... Magda Świetna atrakcja na weselu! (1) Polecam mimów, którzy na naszym weselu zachęcali gości do tańców w pierwszym... Kamila Gorąco polecam (1) Firma Mosaic oferuje bardzo szeroki wachlarz usług animacyjnych, poza tym... Milena