Bartosz S. - opinia (1) Fachowa pomoc... Szybko pomogli ogarnąć nam aku podczas wyjazdu do ich... Bartosz S. Marek W. - opinia (1) Dobra i fachową pomoc w doborze akumulatora. Przetestowali mi akumulator i... Marek W. Dominik - opinia (1) Polecam :) obsługa sprawna, przed wymiana sprawdzono stan starej baterii i... Dominik
Marek - opinia (1) Miła i pomocna obsługa, szybka a co najważniejsze sprawna wymiana... Marek Stanisław - opinia (1) Akumulator sprawdzony i wymieniony od ręki. Zobaczymy, jak będzie się... Stanisław Piotr - opinia (1) Z czystym sumieniem polecam firmę motocar Gdańsk za profesjonalizm, fachową... Piotr Agnieszka - opinia (1) Polecam MotoCar Akumulatory. Mialam problem z autem ktore nie chcialo... Agnieszka Krzysztof - opinia (1) Profesjonalna i miła obsługa. Duży asortyment akumulatorów do motocykli.... Krzysztof Tomasz - opinia (1) Profesjonalnie i szybko. W ciągu 15 minut został przetestowany stary... Tomasz Paweł - opinia (1) Więcej takich fachowców jak pan Bartek.do tego ceny naprawdę atrakcyjne i... Paweł Jacek Rolik - opinia (1) Wysłałem e-mail do Bartka Nowaka, właściciela Motocar odnośnie akumulatora,... Jacek Rolik Łukasz - opinia (1) Szybko sprawnie, uczciwie a do tego sympatycznie. Polecam Łukasz Damian - opinia (1) Dzięki Panu Bartkowi dramat z często rozładowującym się akumulatorem... Damian Damiana - opinia (1) Zakup akumulatora to dla mnie niemałe wyzwanie, jednak z pomocą MotoCar... Damiana Jarosław - opinia (1) Bardzo duży wybór, każdy znajdzie coś dla siebie w rozsądnych pieniądzach. Jarosław Maja - opinia (1) Z czystym sumieniem polecam MotoCar! Pan udzielił mi fachowej - a przede... Maja Karolina W. - opinia (1) Polecam! Do punktu trafiłam przypadkiem, gdyż auto zaczęło szwankować przy... Karolina W. Marzena - opinia (1) Fachowa pomoc! Trafiłam do sklepu kilka dni po otwarciu i zaskoczył mnie... Marzena