D - opinia (1) Jednym słowem masakra. Wstyd wydać auto tak poskladane i jeszcze odcień... D Edward - opinia (1) Profesjonalna i rzeczowa diagnoza usterki oraz szybka i skuteczna naprawa. Edward Krystyna - opinia (1) Pełen profesjonalizm, terminowo. Krystyna
Marlena - opinia (1) Sprawnie. Bez opóźnień. Profesjonalnie. Polecam! Marlena Suzuki - opinia (1) Polecam! Profesjonalna, sprawnie przeprowadzona naprawa. Suzuki Toyota - opinia (1) Naprawiałem w MotoCave bok auta po większej stłuczce i jestem bardzo... Toyota Paweł - opinia (1) Likwidacja szkody: bardzo profesjonalne podejście, naprawa bez zarzutu. Polecam! Paweł skuter - opinia (1) Miła i profesjonalna obsługa , czas realizacji zgodny z umową . Ceny... skuter Maciej - opinia (1) Obsługa i jakość pierwsza klasa. Jeśli chodzi o poziom usług blacharsko... Maciej Anna - opinia (1) Szybka, fachowa obsługa -zarówno w kwestii wymiany i naprawy opon, jak i... Anna Waldemar Zientkowski - opinia (1) Samochód naprawiony po stłuczce. Dziękuję za fachową pomoc i doradztwo.... Waldemar Zientkowski Naprawili i pomogli. Polecam na kłopoty! (1) Pozdrawiam Panów z MotoCave! Dwa tygodnie temu miałam stłuczkę i cały tył... Paulina polecam (1) Polecam- wszystko tak jak powinno być - pełen profesjonalizm. Bogdan Klasyk (1) Świetna ekipa blacharska i lakiernicza, zrobili mi mustanga z66 roku w... Ramek Wygoda umawiania (1) Szybki i łatwy system do umawiania wizyt na wymianę opon- przez stronę... Marta Polecam bo sam jestem zadowolony (1) Pojechałem do tej wulkanizacji na wymianę opon. Okazało się że mam po drodze... Krzysiek