Korek na Nowatorów i Budowlanych - brak projektu drogi alternatywnej (123) Słynne rondo zakorkowane regularnie, piątek czy świątek. Na spotkaniach przed... Piotr Rywalizacja dwóch baranów na obwodnicy (9) Widział ktoś może dziś po godzinie 12 ścigających się renault i skodę w... Jeździec Autopilot (26 listopada 2010), ost. aktualizacja: 14:59 (28) Gdańsk. Więcej aut na Jana z Kolna. Coraz większy ruch na ulicach... Radio Gdańsk
kiewrowcy firmy PRSP SA (1) Pozdrawiam tych kierowców szczególnie p. gbura z samochodu o nr rej GD 7863U.... xyz Autopilot (25 listopada 2010), ost. aktualizacja: 17:29 (66) Gdańsk. Utrudnienia na Ujeścisku- ciąg dalszy. Po raz kolejny zaczynamy od... Radio Gdańsk Ankieta na temat systemu transportowego Gdańska (1) Witam, jestem studentem AM w Gdyni. Piszę pracę mgr na temat systemu... Oskar Super dziura (2) Może ktoś załata super dziurę na ul. Poramowicza przy wieżdzie z Hallera? z... Wit Autopilot (24 listopada 2010), ost. aktualizacja: 17:29 (47) Coraz spokojniej w Trójmieście. Gęsto jeszcze w Gdańsku na Grunwaldzkiej w... Radio Gdańsk wpadłem samochodem do rozkopu obok carrefoura przy ul.Powstańców Warszawskich (4) Jadąc do pracy 17.11.2010 przed 7,00 rano od osiedla przy Cygańskiej Górze... tomaszp Autopilot (23 listopada 2010), ost. aktualizacja: 16:29 (45) Wypadek na Obwodnicy Trójmiasta. Wypadek na krajowej szóstce w miejscowości... Radio Gdańsk Autopilot (22 listopada 2010), ost. aktualizacja: 17:59 (27) Gdańsk. Ciaśniej w Śródmieściu. Sytuacja na drogach trójmiasta powoli... Radio Gdańsk Autopilot (17 września 2010), ost. aktualizacja: 17:29 (90) Gdańsk. Zamieszanie na Elbląskiej. Ciasno w Gdańsku wciąż na ulicach... Radio Gdańsk Autopilot (22 listopada 2010), ost. aktualizacja: 6:59 (2) Gdańsk. Awarie sygnalizacji świetlnej. W Gdańsku nadal nie działa... Radio Gdańsk Autopilot (22 listopada 2010), ost. aktualizacja: 6:59 (2) Gdańsk. Awarie sygnalizacji świetlnej. W Gdańsku nadal nie działa... Radio Gdańsk zdenerwować sie mozna! (44) Wyjazd zpod lotosu; 15:50 I nawet jeszcze na prom nie wkechalam! Tragedia! ox Autopilot (18 listopada 2010), ost. aktualizacja: 17:59 (26) Nie ma już większych utrudnień na obwodnicy. Obwodnica Trójmiasta już... Radio Gdańsk matiz rdza (3) Witam, poszukuję osoby z okolic Gdyni, która odratowała by mojego matiza-... Kasia Autopilot (17 listopada 2010), ost. aktualizacja: 17:59 (32) Sopot. Ciasno na Niepodległości. Pan Tomek ostrzega, że w Gdańsku zatkana... Radio Gdańsk wybór szkoły prawa jazdy (1) witam, polecicie mi jakąś szkołę nauki jazdy? znalazłem stronkę ze szkołami... Mirek100 Autopilot (16 listopada 2010), ost. aktualizacja: 17:59 (19) Gdańsk. Utrudnienia na Armii Krajowej. Utrudnienia na Armii Krajowej w... Radio Gdańsk