Fajny serwis (1) Polecam, bez zarzutu, rozsądna ekipa :-) Janek Polecam, bo warto! (1) Serwis za każdym razem wzorowo wywiązywał się z prac. Usterki były usuwane w... Jacek Polecam , obsługa na medal (1) Jestem Bardzo zadowolona z obsługi , byłam na wymianie oleju i wszystkich... Stefania
Zdecydowanie polecam (1) Zdiagnozowali i naprawili coś czego inni nie dali rady. Miło, sprawnie i... henryk Moja przygoda z serwisem. (1) Zacznę może na wstępie od ogólnej oceny serwisu, która jest pozytywna, gdyby... Mariola Zenada (1) Mialem o tym warsztacie dobra opinie. Niestety mialem. Mechanicy nieslowni i... mirek Super warsztat (1) Wlaśnie odebralem mojego opelka astre z warsztatu. Skrzynia wymieniona biegi... Mirek Naprawa bez naprawy. (3) Oddałem do naprawy samochód, przedstawiłem jakie są objawy do naprawy.... Dashofer Naprawde warto! (1) Lakier mam jak nowy a był naprawdę w kiepskim stanie, może nie jest tanio ale... Małgorzata Polecam Serwis (1) Polecam serwis Motostrefa. Usługi na bardzo wysokim poziomie. Pracownicy jak... Marika polecam serwis! (1) Poziom wykonywanych przez warsztat usług oceniam na bardzo wysoki. Mechanik... klientka Polecam Serwis Motostrefa (1) Bardzo dobra obsługa. Godni zaufania. Szybko i w przystępnych cenach. Marika Super (1) Szybka i dobra obsługa i do tego dobre ceny ,polecam;) Maniek -Bruno Tassi naprawa auta (1) Trzy dni temu pojechałem do Motostrefy na wymianę opon.Pierwszą rzeczą którą... Grzegorz Profesjonaliści pierwsza klasa! (1) Jest to już druga moja wizyta. Kierownik serwisu podchodzi do klienta... Bogdan Profesjonalisci!! (1) W drodze do pracy padlo zawieszenie i auto nie nadawalo sie do jazdy...... sebastian serwis, stacja, pizza (1) Super serwis, mila obsluga. Pizza powalajaca !!!! Goraco polecam Tomek Polecam serwis samochodowy (1) Serwis naprawde w porzadku, mozna pogadać, zadac pytania. Auto zrobione w... andrzej przyczepy ok (1) porzyczałam przyczepę, nie było problemu ania Super Serwis :) (1) Szybko, profesjonalnie, na temat. Robik