MowaMed

Logopedzi

Kowale, Wiśniowa 14

Kacper - opinia (1) Gorąco polecam! Do Pani Ani trafiłem po tym jak kilku innych logopedów... Kacper Z pewnością z pełną odpowiedzialnością za słowa polecam Panią Anię jako logopedę. (1) Z całego serca polecam Pania Anie. Synek uczęszczał na zajecia z wadą... Gosia Lepszego Logopedy nie znajdziecie :))) (2) Terapię logopedyczną u Pani Ani polecam z pełną odpowiedzialnością. Zajęcia... Joanna
Profesjonalna pomoc !!! (1) Jestem bardzo zadowolona z terapii. Do Pani Ani trafiłam z utrwaloną wadą... Magda Polecam (1) Jestem bardzo zadowolona z zajęć prowadzonych przez Panią Anię. Na zajęcia... A Wspaniała logopedka (1) Szczerze polecam terapię u Pani Ani. Jest ona wspaniałym i profesjonalnym... Mateusz POLECAM!!!!! (1) Pani Ania to przede wszystkim bardzo profesjonalny logopeda. Cierpliwa,... Kasia B Polecam! :) (1) Pani Ania to wspaniały i profesjonalny lekarz w swoim zawodzie, jednocześnie... Ania Sz Najlepszy logopeda w Trójmieście! (2) Syn bardzo mało mówił. Nie umiał składać poprawnie zdań. Nie wymiawał... Małgosia Bardzo polecam! (1) Gorąco polecam terapię u Pani Ani. Mój sześcioletni synek jest raczej... Emilia Szczerze polecam (1) Szczerze polecam Panią Annę Konczakowską. Pani Anna ma ogromne pokłady... Aleksandra Opinia dot. zajęć z pacjentem chorującym na SLA (2) Moja Mama zachorowała na neurologiczną chorobę SLA, która m.in. powoduje... Joanna - Gdańsk, Zaspa Gorąco polecam (1) Pani Ania pracowała z naszym synkiem i byliśmy wszyscy bardzo zadowoleni.... Agata Polecam (1) Jestem osobą dorosłą, która posiada problemy z jąkaniem. Przez długi czas z... Radek Polecam! (1) Pani Ania jest numerem jeden wśród logopedów. Jestem osobą dorosłą która... Anita Baranowska Super! (1) Chodziłam do logopedy w celu nauczenia się głoski 'r' i bardzo się cieszę, że... Ania Serdecznie polecam🙂 (1) Serdecznie polecam współpracę z Panią Anna Konczakowską. Chodziłam na zajęcia... Katarzyna Polecam (1) Serdecznie polecam Panią Annę. Moja wnuczka w przedszkolu i w 1-ej klasie... Danuta Gorąco polecam (1) Serdecznie polecam terapię logopedyczną u Pani Ani. Zajęcia prowadzone są na... Justyna Polecam (1) Polecam logopedę Panią Annę Konczakowską. Jest to bardzo miła osoba, która... Łukasz