MowaMed

Logopedzi

Kowale, Wiśniowa 14

Jolanta - ocena (2) Moja córka uwielbia zajęcia w MowaMed. Pani Ania tryska pomysłami, a p.Marta... Jolanta Martyna - ocena (1) Pani Ania to świetna profesjonalistka. Dawno nie czułam się otoczona tak... Martyna Dominika - ocena (2) Chodzimy do Pani Ani już dłuższy czas. Jej podejście, pasja, zaangażowanie są... Dominika
Marek - ocena (1) Pani Ania jest super neurologopedą, specjalistą z wielkim sercem do dzieci -... Marek Zuza - ocena (1) Polecam serdecznie Zuza Kamil - ocena (1) Bardzo przyjemna atmosfera, dużo dostępnych usług, ja sam korzystam z... Kamil monika - ocena (2) Do Pani Ani trafiliśmy z polecenia znajomych, tylko mama dziecka z końca roku... monika Marta - ocena (1) Pani Agata to skarb !!! W życiu nie widziałam takiego rewelacyjnego logopedy... Marta Emilia - opinia (2) Serdecznie polecam!!!!! Pani Ania bardzo empatyczna,przesympatyczna,mega... Emilia Anna - opinia (1) Moja córka bardzo mało mówiła jak na swój wiek, trafiliśmy do Pani Ani i... Anna Honorata - opinia (2) Jestem bardzo zadowolona z zajęć z panią Anią. Córka miała problemy z... Honorata MARTA - opinia (1) Pani Ania to cudowny człowiek ze świetnym podejściem do dzieci, szczera i... MARTA Iwona - opinia (1) Polecam z całego serca. Super atmosfera i profesjonalne podejście. Iwona Lucyna - opinia (1) Bardzo polecamy zajęcia u Pani Ani . Mój syn zaczął uczęszczać na zajęcia... Lucyna Beata - opinia (1) Pani Anna jest wspaniałym specjalistą z niezwykłym podejściem do dzieci i... Beata Alicja - opinia (1) Z czystym sumieniem polecam Panią Anię. Bardzo profesjonalne podejście,... Alicja Iwona - opinia (2) Dawno nie spotkałam się z takim specjalistą w swoim fachu, po otrzymaniu... Iwona Gosia - opinia (1) Świetna Pani z mega profesjonalnym podejściem do potrzeb każdego pacjenta.... Gosia Maria - opinia (1) Trafiłam z moją córką do Pani Ani przez logopedę i był to złoty strzał. Pani... Maria Katarzyna - opinia (1) Genialny logopeda. W bardzo krótkim czasie poprawił wymowę mojej córeczki.... Katarzyna