Mozo Zarządzanie Najmem

Wynajem mieszkań

Gdańsk, Władysława Pniewskiego 2/1

Mieszkanie wielopokojowe (1) Pierwszy raz się spotkałem z mieszkaniem, przerobionym na wiele pokoi, które... Raff szczerze polecam (1) Po złych doświadczeniach z wynajmowaniem pokoju od osoby prywatnej,... Matylda Lepsze niż prywaciarze (1) Przez dwa lata wynajmowałam u prywatnych ludzi i to była jedna wielka... Matrioszka
Mieszkania ładne, tylko pokoje małe (1) Wynajmowałam przez jakieś pół roku. W mieszkaniu najfajniejsi ludzie. Jak nie... Marta Bardzo zadowolona klientka (1) Współpracując z biurem Mozo mialam przyjemność skorzystać z szerokiego wyboru... Karolina Burkacka Porządna obsługa (1) To już trzecia firma zarządzająca, z której usług korzystam i ta jest co... Michał Gorąco Polecam (1) Profesjonalne podejście, bardzo dobry kontakt i oczywiście wszystko zgodnie z... Piotr Serdecznie polecam (3) Na początku byłem sceptycznie nastawiony do współpracy z tego typu firmą, ale... TadeuszK. Porządna firma (1) Powierzyłam mieszkanie na wynajem firmie Mozo Estates dwa lata temu i od tego... Aneta A ja u nich mieszkam (1) Od 1,5 roku mieszkam za pośrednictwem tych państwa i nie moge powiedzieć... Student politechniki