Mozo Zarządzanie Najmem

Wynajem mieszkań

Gdańsk, Władysława Pniewskiego 2/1

Asia_PL - opinia (1) Zarządzanie przez MOZO jest jak na razie bez najmniejszych problemów.... Asia_PL Alicja Pietkiewicz - opinia (1) Współpracuję już drugi rok z rzędu i jestem bardzo zadowolona, dotychczas nie... Alicja Pietkiewicz Bartosz Kopacz - opinia (1) Wynajmowałem mieszkanie przez tę firmę przez dwa lata. Byłem pierwszym... Bartosz Kopacz
SammySheriff - opinia (1) _ Хорошее обслуживание, без обмана. Залог и переплаты за коммунальные услуги... SammySheriff Maria G - opinia (1) Zero profesjonalizmu, podejście zdecydowanie anty-klienckie. Nie polecam... Maria G Malgorzata kowalczyk - opinia (1) Bardzo profesjonalna i uczciwa firma. Mieszkam we Francji i jestem... Malgorzata kowalczyk Jacek - opinia (1) Polecam Zarządcę! na firmę zdecydowalem sie by uwolnic troche swojego czasu... Jacek RR - opinia (1) To już moje drugie przedłużenie umowy. Zdecydowałem się ze względu na to, że... RR Meryl - opinia (1) MOZO obsługuje moje mieszkanie już ponad 2 lata. Raporty i rozliczenia są... Meryl Joanna właściciel - opinia (1) U nas współpraca się zakończyła. Ogólnie współpraca była nawet dobra z tym że... Joanna właściciel Klaudia - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona. Dostalam cały zwrot kaucji i było bezproblemowo:-) Klaudia Marek - opinia (1) Po kilku latach samodzielnego wynajmu oddałem mieszkanie pod zarządzanie Mozo... Marek Michał - opinia (1) Obsługują najem mieszkania od niecałego roku. Trochę krótko jak na opinię ale... Michał Właściciel mieszkania - opinia (1) Współpraca układa się dobrze.zajmują się wszystkim-od rachunków po drobne... Właściciel mieszkania - opinia (1) Firma godna polecenia każdemu, kto nie ma czasu zająć się zarządzaniem swoimi... Profesjonalna firma (1) Współpraca bez zakłóceń. Firma godna polecenia. Godni polecenia. (1) Korzystaliśmy z usług biura od czerwca 2017 roku. Podpisanie umowy, wszystkie... adc perso spółka z Ograniczoną O Polecam (1) Wynajmowałam mieszkanie we Wrzeszczu. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ za... Kaja W porzadku (1) Dużo lokalizacji pokojów, jak zmieniłem pracę to przeniosłem się do innego... Kacper Profesjonalny wynajmujący (1) Bardzo polecam. Profesjonaliści z normalnym podejściem. Paweł