Mudo Sopot

Restauracje Sale okolicznościowe Obiekty koncertowe

Sopot, Pomorskie, al. Franciszka Mamuszki 2

Oskar - opinia (1) Świetne miejsce na organizacje wesela, widok na plaże bezcenny. Oskar Piotr - opinia (1) Super spoko fajnie miejsce obsługa kelnerska smaczne jedzenie Piotr Koncert Bednarka (1) Rewelacja!!!!Wszystko było super zorganizowane.Koncert cudowny,nagłośnienie... Beata
srednio (1) Opryskliwy i bardzo niemily barman na gornej sali.poza tym ok ewa Powód do dumy!! (1) Chodzę do Sceny już od dawna i chciałem pokazać ten klub mojemu kumplowi z... Magnacki świetne koncerty (1) Byłam ostatnio na koncercie Lemona pierwszy raz w tym klubie i już czekam na... joanna TRAGEDIA... (1) Czekałem 30 minut na drinka przy barze. Za wódkę z colą zapłaciłem 20 zł. W... XYZ Świetne miejsce! (1) Świetne miejsce! Scena to przede wszystkim chyba teraz najlepsze miejsce z... krominator 0 klimatu (4) klimat... brak. koncerty spoko, ale to już jest w interesie artysty. cała... On Klubik Scenka (1) No to może zacznę od wejścia - super obsługa , nie mam zastrzeżeń. Do... Paolka Szkoda niewykorzystanego potencjału (1) Od samego początku: przy wejściu trzeba zapłacić 5zł za szatnię- to chyba... Neo koncerty w scenie (1) szczerze mogę powiedzieć że klub scena jest miejscem prestiżowym , godnym... Roberto koncert COMA (1) Byłam i świetnie się bawiłam. Jak zwykle chłopaki dali naprawdę genialny... pomorzanka Koncert na przyzwoitym poziomie (1) Generalnie nie jestem wielką fanką tego zespołu. Znam ich twórczość ale to... Justa27 COMA - kto nie był niech żałuje! (2) Chłopaki z COMY - jak zwykle w formie. Gdy zaśpiewali - Wola Istnienia - to... PiterBenks Biedna organizacja, kiepskie nagłośnienie (1) Koncert Braci Figo-Fagot miał się rozpocząć o 23, DJ 2x uprzedził, że koncert... flinka Pierwszy i ostatni raz! (1) Byłam wczoraj w Scenie na Braciach Figo-Fagot. Czekałam na nich od ponad... studentka Klapa organizacyjna oraz drożyzna (1) Wybraliśmy się do lokalu na koncert Braci Figo Fagot - 25.01.2014. Na dzień... Tomasz Jak można nie wykorzystać takiego miejsca?! (1) Klub Scena- mówiąc znajomym o zbliżającym się koncercie wszyscy zapewniali... Elka Skandal (1) Koncert braci Figo fagot miał się odbyć o 23, był opóźniony 2 razy a w tym... tomek