Murapol

Deweloperzy

Gdańsk, Seweryna Goszczyńskiego 5

Mieszkaniec niezdrowego osiedla"zdrowo" - ocena (1) Jestem właścicielem mieszkania w osiedlu zdrowo. Powiedzieć że żałuję że... Mieszkaniec niezdrowego osiedla" Ja - ocena (1) Ci co chcą kupić mieszkanie od tego dewelopera to niech się dobrze... Ja Nieszczęśliwy nabywca lokalu - ocena (1) Daje 1 tylko dlatego że nie można dać 0. Osiedle Zdrovo tonie w bagnie,... Nieszczęśliwy nabywca lokalu
Koka - opinia (1) Nie polecam.najgirszy deweloper jakiego spotkalam.klatki biednie wykonczona... Koka Paula - opinia (1) Osobiście nie spotkałam się nigdy z gorszą jakością wykonania i gorszą... Paula n - opinia (1) Bardzo niski standard wykonania za bardzo wysoką ceną n Nie polecam (1) Nie polecam dewelopera jak chcecie kupić mieszkanie to wszędzie tylko nie w... klient Nie polecam (1) Doświadczenie nie inne niż w pozostałych komentarzach. Oferta przed kupnem... m. Tragedia (2) Jestem mieszkańcem Osiedla Orle Gniazdo. Rzeczywiście, zadowolonym z... Mieszkaniec orle gniazdo odradzam, bedziecie żałować (1) mieszkanie kupione, zrobione i zamieszkane. Wszystko pieknie dopoki cos nie... mysza SMIERDZI SMIETNISKIEM (1) Ludzie co jest grane??? Ostatnio wieczorami tak "WALI" smrodem śmietnisko że... Kamila mieszkanie (2) Kupilam mieszkanie na osiedlu orle gniazdo, ogolnie jestem bardzo zadowolona.... Monik Moja opinia POZYTYWNA dla osiedla MAŁA SKANDYNAWIA w Katowicach!!! (5) Moja opinia POZYTYWNA dla osiedla MAŁA SKANDYNAWIA w Katowicach!!!... Piotr Nowakowski tragedia (6) jak dlamnie to to co pokazuje murapol to jest przyklad JAK NIE BUDOWAC.... nabity w butelke POLECAM (1) Widok z okna naprawde boski :) mieszkanie w dobrym stanie. Niedlugo... Blondyna tragedia!!!!! (1) A ja nie polecam!!!!Deweloper masakra!!!!Dla zainteresowanych mogę przesłać... santtini polecam (2) kupilismy mieszkanie gotowe do odbioru, nie mozna sie doczepic do jakis... mysza Warto... (1) Mieszkanie kupiłem niedawno i jestem zadowolony. Odbiór odbył się bez... Jazzga Jak dla mnie - ok (1) Mimo opóźnienia i pewnych niedoróbek, jestem zadowolony. Zdaję sobie sprawę,... Oreiro Mateusz - opinia (1) Witam, Monik dzieki za wiadomość..ja przymierzam sie do kupna mieszkania na... Mateusz