Musicflow

Zespoły muzyczne i DJ-e

Gdańsk, Zbigniewa Burzyńskiego 9

INNA - opinia (1) polecam serdecznie ta szkołe, fani ludze super atmoswera INNA Julia - opinia (1) Fantastyczna szkoła muzyczna dopiero tutaj zaczęłam realizować swoją pasję.... Julia Martyna - opinia (1) Super szkoła jestem zadowolona, wszystko szybko ogarnęłam, jestem zadowolona... Martyna
Marek - opinia (1) Bardzo miła atmosfera, zajęcia dostosowane do możliwości ucznia. Dobra... Marek Katarzyna - opinia (1) Bardzo dobra szkoła jestem zadowolona, polecam Katarzyna Manager - opinia (1) Firma godna polecenia, piękne głosy, profesjonalna muzyka i kontakt Manager Katarzyna - opinia (1) Profesjonalni muzycy, znają się na swojej pracy jestem zadowolona z... Katarzyna M.Królak - opinia (1) Zespół Musicflow uświetniał Jubileuszową Galę naszej firmy. Piękne występy w... M.Królak Klient (1) Bardzo polecamy zepół Musicflow. Nasza rekomendacja wynika z niezwykle... Dział Marketingu Musicflow to rzetelna firma, godna polecenia. Zespól z wielką klasą! (1) Muzycy z Musicflow grali na naszym jubileuszu, są po prostu genialni, goście... Agnieszka Kijek Musicflow to firma godna polecenia (1) Współpraca z Musicflow od pierwszego kontaktu przebiegała bardzo... Marta Przybylska