Must Bake

Cukiernie i piekarnie

Gdynia, Mysłowicka 20

MarekT - ocena (1) Pieczywo i wyroby piekarnicze wspaniałe nie wspominając o obsłudze. petarda !!! MarekT Figa - opinia (3) Pojechałam do piekarni z centrum Gdynia (jestem mieszkanką Gdyni) skuszona... Figa Klientka - ocena (1) Super pieczywo i słodkości! Klientka
Ja - opinia (1) Karpatka i pascha to ciasto po które mogę jechać z końca Polski! Jest to... Ja Aneta D - opinia (1) Top 5 cukierni w Gdyni. Aneta D Agnieszka - opinia (1) To miejsce z pasją i z obłędnym smakiem! Agnieszka MarekT - opinia (1) Wszystko ok. Polecam bardzo!!! MarekT Kamil Pietruszka - opinia (1) Przepyszny chleb na zakwasie , wyśmienite croissanty . Zawsze wysokiej... Kamil Pietruszka Arla - opinia (1) Jestem za każdym razem zadowolona, pysznie, smacznie, ciekawe Smaki i zawsze... Arla Mirosław - opinia (1) Cukiernia Must Bake daje nam bardzo dużo przyjemności ze spożywania deserów,... Mirosław Jerzy - opinia (1) Górna półka, naprawdę moja ulubiona cukiernia Jerzy Rotor - opinia (1) Generalnie trochę za słodko. Jakby brakowało wyczucia i jego braki były... Rotor Katarzyna - opinia (1) Nie jedliśmy lepszych ciast. Warto jechać sporo km dla tych smaków. Gorąco... Katarzyna Wesele tylko z MustBake :) (1) Korzystałam z usług Must Bake wybierając ciasta na moje wesele :) wszystkie... Klaudia Naturalne składniki i najlepszy smak! (1) Nie znam lepszej pracowni cukierniczej w Trójmieście. Malinowa Chmurka i Beza... cakelover Pychota !!! (1) Wszystkie wyroby są na 6!!! Naturalne produkty !!!! Jednym słowem pychotaaa !!! Ona