Muza musi grać.

:)
Dobrze jest jak gra, (co by nie zabrzmiał tytuł wątku zbyt autorytatywnie).

https://m.youtube.com/watch?v=B4X4rdyXIEw
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2

Od tygodnia szmacę przy tym podłogi ;)
Kolejna trąba jerychońska ~:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nagranko interesujące, ale teledysk do niego jeszcze bardziej:
https://www.youtube.com/watch?v=dIngXupNdVM
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

To mogłyby być substancje znieczulające dyskomfort psychiczny, nawet fizyczny. Ewentualnie pobudzające.
Cały czas jestem jakby na pograniczu ataku serca, nawet miewałem miniataki, które unieruchamiały mnie na pół godziny, bez specjalnego powodu. Potem jednak wszystko wracało do normy, jakby dla zastraszenia.
To samo z żołądkiem, jestem na pograniczu jakiegoś wrzodu, ale nic z tego nie wynika, to takie pobolewanie, które też czasem mnie powala na godzinę.
Może to być efekt ciągłych stresów.
Obecnie mózg mam przetrącony, niezdolny do skomplikowanych operacji, oczy w kiepskim stanie, jakieś problemy z prostatą, nieotwierającą się do końca szczękę.
Ale nie zważam na to wszystko, bo może to być przejściowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A czujesz się lepiej po nich?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy jestem faszerowany jakimiś substancjami?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I tak już jesteś odciągnięty od teraźniejszości. Dzienniczek Faustyny Kowalskiej se poczytaj. Romana Kluskę zaszczuli naprawdę tak jak Tobie się wydaje, ze Cię zaszczuwają. Znalazł w tym ukojenie. Ja właśnie robię czwarte podejście i wreszcie to we mnie zaskoczyło. Kobiety mają dużo łatwiejszą z tym przeprawę. Ale to jest uniwersalna lektura. Unisex. Na YT znajdziesz audiobooka. Nie będę linkował, bo to już przesada byłaby w tym wątku. Doceniam troskę tak by the way ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety, coś jest nie tak z pogłębionym czytelnictwem. Być może odciąga człowieka od teraźniejszości albo robi się od tego za miękki. Odkładam to sobie raczej na później.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jesteś trudnym przypadkiem. Mam na myśli czystość przekazu.
Uważam, że powinieneś był zacząć od przeczytania tych, wszystkich, wielostronicowych pozycji.
Zacząć od Casanovy. Nie chce mi się rozpisywać i przedstawiać poglądów, za które dawniej spłonęłabym na stosie. Wystarcza odrobina racjonalnego myślenia by zdemaskować fałsz.
Zaprzeczasz sam sobie w wielu opisach.

Na pewno obserwujesz naturę i wiesz, że tzw. obwąchiwanie się nie jest zbyt złożonym procesem a tym bardziej czasochłonnym.
Nie mam dawnej cierpliwości. Okazuje jawne, szczere zainteresowanie ale nie wytrzymuje już siedzenia w pozycji wyczekującej tyle co dawniej.
Polecam zabrać się za czytanie. To dobry pomysł. Lepiej późno niż później.
Jestem jak kamień, który nigdy nie porasta mchem.
Musisz zdecydować, toczysz się dalej czy odpuszczasz.

http://www.youtube.com/watch?v=1NNxdxgVXes
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może w końcu zamęczą mnie na śmierć i historyjka-scenka się zakończy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co dalej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pytam, bo jego ojciec z dużym zapałem przyłącza się do każdej akcji mającej na celu brutalne wyrzucanie mnie z pracy na bruk. Rozumiem, że jego poglądy są bardziej rozsądne i jego syn ma pracę w tym systemie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam kilka robótek w przygotowaniu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieszkanie gdzieś na wsi, gdzie byłoby spokojnie - też nie. Tylko wrzask i ciężka sytuacja są OK.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest jeszcze sytuacja w sklepach. Dziś 6 rasowych agentów z instytutu, w tym trzy superlaski, jeden supermłodzieniec i dwie dziewczyny bardziej zwyczajne. Niestety, moje libido jest już bardzo niskie, więc nawet się nie podniecam.
Ci pokazują mi też sygnał, że wyrzucili mnie z pracy. Robią jednak coś więcej, całkowitą rozwałkę.
Badałem możliwości: osobne mieszkanie nie, paszport i wyjazd nie, policja nie, bezrobocie też nie, pozostanie na miejscu nie, zostają tylko opcje g...niane, jakaś harówa na poziomie Auschwitz w wieku 40 kilku lat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A wielbiciel USA z jakiej jest kasty? Na rynek pracy wszedł z 10 lat temu.
A Zawsze miał dobrze płatną etatową pracę.
B Zawsze miał słabo płatną etatową pracę.
C Miał pracę etatową przez mniej więcej połowę czasu, a poza tym prace dorywcze.
D Rzadko miał etat, częściej prace dorywcze.
E Nigdy nie miał etatu, tylko umowy śmieciowe.
F Był bezrobotny przez mniej więcej połowę czasu.
G Zwykle był bezrobotny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wielki T ma żonę, która ma kontakt do takich dziewczyn. Powiedzmy, że zaatakowały mnie jako grupa. Są takie sympatyczne. Zwłaszcza w sezonie kasztanów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciekawe czy tamta ławka na stacji Hel, wciąż stoi.

https://youtu.be/jKItYvza7DE
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

drugi urlop panie c:-).. takiemu to dobrze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jednego Ci brakuje forumowy kaznodzieju.
Gdyby głowa i intelekt wiodły prym w drodze na szczyt, to z bagna bagien większość by wstawała.
Wszytko widać po oczach.
Idę dosypać gorczycy, bo wróble urzadzily se z mego poplonu podwójne, królewskie śniadanie.
https://m.youtube.com/watch?v=1YtRuAd7ti4
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pisowcy są tam już wszędzie, oprócz czysto państwowych instytucji, światka artystycznego, ludzi "światłych".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Zamojska Vita (3 odpowiedzi)

Ujeścisko oferuje bogate zaplecze handlowo-usługowe. Są tu dostępne sklepy, a także poczta,...

Gecco Deweloper (7 odpowiedzi)

Jeżeli ktoś jest zainteresowany szczerą opinią polecam przejść się po mieszkańcach inwestycji na...

Osiedle Warszawska (4 odpowiedzi)

Osiedle Warszawska powstaje w doskonale skomunikowanym miejscu, w bardzo popularnej wśród...