Muza musi grać.

:)
Dobrze jest jak gra, (co by nie zabrzmiał tytuł wątku zbyt autorytatywnie).

https://m.youtube.com/watch?v=B4X4rdyXIEw
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2

https://m.youtube.com/watch?v=bDyPZcvKskM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czuję się jak pan M, kiedy dostawał w twarz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziś 10 bardzo ładnych dziewczyn pokazało mi sygnał, że jestem dla nich g. warty. One trzymają z wielkim T, który podjął genialną decyzję, by nie tylko wykopać mnie z pracy, ale też - jak się zdaje - by przeszkadzać mi w podjęciu innej, w jakimś przeformowaniu się, przez co kradnie mi kasę. W takich chwilach przypominam sobie te dziewczyny, które były trochę milsze. Kiedyś było inaczej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

https://www.youtube.com/watch?v=BQ0mxQXmLsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jej miasto: Niemców wygnano prawie do czysta, a została po nich prawie cała zabudowa. Choć Niemców nie było, polscy historycy pielęgnowali zawzięcie pamiątki po nich. Teraz nad miastem unosi się jakaś łuna wielkiego lęku, na ulicach mam oszołomienia i olśnienia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziewczyna z większego miasta.
Jakiś czas temu znalazłem ją na Instagramie i myślę sobie: Wreszcie jakaś normalna, sympatyczna, naturalna dziewczyna. Na pewno żyje sobie bardzo spokojnie, sympatycznie, jakby na uboczu całego tego zgiełku.
Znałem ją, gdy była nastolatką. Specyficznie urocza, w taki trochę napastliwy sposób. Pisówka, która stała się stopniowo platformerką. Jednak jej miasto poszło w odwrotnym kierunku, z platformerskiego stało się pisowskie. Ona otacza się platformersami, którzy są już mniejszością. Ich nastrój dość smętny.
Możliwe, że jest pomniejszym vipem i elementem tej historyjki, łączniczką w tym mieście?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Patrzysz na słońce, patrzysz na vipy, masz jakieś doskonałe punkty odniesienia"

Wiedziałam, że sE jaja robisz :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Często rozrywkową, to taka atrakcja dla ziemian, że mają takie wspaniałe vipy. Chleba i igrzysk.
Chodzi też o utrzymanie wysokiego poziomu całej planety. Vipy ciągną resztę w górę. Planeta rozwija się, jest pokój i gospodarki kwitną.
Przy tym treści głębsze, intelektualne, mogące prowadzić do buntu są usuwane.
Patrzysz na słońce, patrzysz na vipy, masz jakieś doskonałe punkty odniesienia.
Myślę, że vipy zrobiły jednak wiele dobrego, bo często atmosfera była czadowa.
Kiedy vip perfekcyjnie robi swoje, ludzie go kochają. Kiedy nawala, czepiają się.
Bez vipów byłoby bardzo szaro, zwyczajnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Napisz o tym książkę.
Pierwsza, jako przedstawicielka ziemskiego plebsu, kupię i przeczytam.
Nawet 7777 stron.
Dobranoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jaką rolę pełnicie? Tzn. VIPy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ostatnio próbowałem zainteresować się ziemiankami, i to się po prostu nie udaje. Pociągają mnie tylko kobiety vip z komputera. Chodzi raczej o intelekt. Mają takie wysublimowane skojarzenia, są takie obyte. Po prostu nie są nudne, są światowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Vipy są z najróżniejszych opcji politycznych, choć więcej jest liberalnych/lewicowych niż prawicowych.
Jak pisałem, może to jedyna ich generacja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Większość vipów jest zamożna i też sławna. Ja jestem jednym z najbardziej prowincjonalnych, mam jakieś zabezpieczenie finansowe, ale też niezbyt wielkie. Jestem takim ubogim krewnym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest jeszcze kontakt przez tzw. emanację. To działa jak sieć masztów telefonii komórkowej. Odbierasz sygnał i nawet komunikaty, dochodzące (rzadko) do poziomu rozmów, od najsilniejszej, najbliższej stacji, może dwóch, dalsze widzisz tylko jak we mgle. Możliwe, że to kontakt jak między osobnikami innych gatunków, które się odnajdują, widzą tylko siebie nawzajem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej no, nie smęć już.
Tutaj, pośród nas, zwykłych tubylców a la kotki płotki znajdzie się miejsce i dla vipa :)
Dobrze, że chociaż tutaj jest z Toba kontakt (z zakłóceniami ale jednak).
Facebook, instagram itd.? Dziwne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Generalnie wiemy, kto jest vipem, ale większości nie zależy na ujawnieniu tego, bo są jakby na dopingu. Nigdy nie zbierze się np. 10 vipów i nie dadzą się sfotografować razem. Przy tym jesteśmy atakowani przez CIA, w taki sposób, by nas sprowadzić do poziomu zwykłych ludzi.
Tym żyję na co dzień.
Kontakt jest możliwy przez Facebooka, Instagram, pocztę elektroniczną, czasem osobisty, gdy jest się w innym mieście.
Nie ma nic smutniejszego od takiego przetrąconego, zniszczonego vipa. Staje się prawie nikim.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

...e już nic.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wiem, do waszej paczki dołączył wielbiciel usa. wpisowe to uraz na poziomie ER. To mój uczeń, dość grzeczny.
Kilka dni temu w większym mieście: ci młodzi solidarnościowcy są jak umundurowana armia, są tacy perfekcyjni, tak świetnie wykonują swoje zadania. Raczej widać szeregowych pracowników, a nie szefów.
Kto utworzył ten nienaruszalny monolit? Oni uważają, że podlegają USA, ale drugie tyle dokładają ruscy realizujący swój odchył. Trwa to chyba już rekordowo długo, to niepomaganie swoim. Niepomaganie zakończyło się izolacją małej grupki, która jest otoczona, naciskana, osaczona i która już nie ma potencjału do odbicia się.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

100 na 7 miliardów powiadasz? Błąd statystyczny jest istotniejszy niż Wy. Jeżeli unikacie kontaktów, to nie z zamiaru, tylko z niemożności. Jesteś kolejnym gościem, który życiowe porażki tłumaczy skutkiem swoich działań?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest na dwoje bo ja właśnie również "mam taką słabość" do tych jego wpisów. To Pudło, ewidentnie potrzebuje naprawy.
Nie wiem czy warto majstrować czy ciachnąć raz a dobrze i do kominka podrzucić :)

Ps
a propos strumyka ;)
szumi mocniej niż moja przydomówka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Gecco Deweloper (7 odpowiedzi)

Jeżeli ktoś jest zainteresowany szczerą opinią polecam przejść się po mieszkańcach inwestycji na...

Zamojska Vita (3 odpowiedzi)

Ujeścisko oferuje bogate zaplecze handlowo-usługowe. Są tu dostępne sklepy, a także poczta,...

Osiedle Warszawska (4 odpowiedzi)

Osiedle Warszawska powstaje w doskonale skomunikowanym miejscu, w bardzo popularnej wśród...