Super kobieta z super poradami :D (2) Byłam u Pani Natalii parę lat temu, mój brat również. Już po pierwszej... Paula polecam (1) Polecam każdemu kto jest niecierpliwy i chce poprawić jakość swojego życia.... Gosia Naprawdę polecam (2) Pani Natalia jest psychologiem, który po prostu pomaga. A pomoc ta polega... Magda W.
następnym razem wybiorę się z dzieckiem do psychologa (2) który sam ma dzieci, w trudnych sytuacjach to ważne. A.S. p.Natalia (1) Dziękuję i polecam. Bardzo wartościowe spotkania, które pozwalają lepiej... AA WARTO (2) Jestem matką nastolatki, z którą dzięki takim opiniom trafiłam do Pani... MARZENA POLECAM! (1) Polecam Panią Natalię, pomogła mi i mojej nastoletniej córce. Wystarczyły 3... Joanna Pani Natalia (2) Do wykorzystania jest tutaj 1200 znaków, wydaje mi się że to za mało by... Łukasz Pani Natalia to świetny fachowiec (2) Witam wszystkich zainterwsowanych .Jestem dorosłym dzieckiem alkocholika.... BOGDAN KULIGOWSKI N - opinia (1) Cóż tu dużo mówic :) Pani psycholog pomogła już wielu osobom w tym także mi !... N Serdecznie polecam (1) Takiego zaangażowania w swoją pracę mogłoby Pani Natalii wielu pozazdrościć.... Jan Polecam, polecam ;-) (2) Jak już pisano pani Natalia to psycholog z powołania :-) służy pomocą również... Karolina polecam wszystkim (2) bardzo goraco zachecam wszystkich potrzebujacych fachowej pomocy do... ania Kinga - opinia (1) Super podejście do dzieci, ciekawe zajęcia, nauka nie sprawia już takich... Kinga