Marek Petryk - ocena (1) Po raz kolejny pani Natalia ratuje mnie od bólu palucha. Z wielką... Marek Petryk Daniel - ocena (1) Po latach walki z brodawką u dermatologa trafiłem do Pani Natalii. Jest w... Daniel Maja - ocena (1) Polecam Panią Natalie pełen profesjonalizm i zapewniona miła atmosfera Maja
Ewa - ocena (1) Przemiła atmosfera, serdeczna obsługa, ciepły i estetyczny wystrój No i... Ewa Filip - ocena (1) Polecam panią Natalię. Usuwałem uporczywego wirusa i wszystko pięknie się... Filip Ania - ocena (1) Pani Aleksandra Woźniak - podolog. Jestem pod ogromnym wrażeniem.... Ania Basia - opinia (1) W gabinecie p. Natalii moje stopy zostaly profesjonalnie zaopiekowane przez... Basia haneczkanowak@gmail.com - opinia (1) Wpaniale!!! Jestem zadowolona z każdej wizyty u Pani Natalii. W końcu moje... haneczkanowak@gmail.com Sebastian - opinia (1) Pelen profesjonalizm i precyzja, polecam Sebastian Natalia - opinia (1) Pełen profesjonalizm. Pani Natalia wszystko wytłumaczyła, pokazała i... Natalia Magda - opinia (1) Pani Podolog sprawiła, że odzyskałam stopy. Miałam bardzo bolesne odciski i... Magda Alicja - opinia (1) Pani Natalia uratowała moje stopy oraz paznokcie zmęczone i zniszczone... Alicja Malwina Sikorska - opinia (1) Świetna i kompletna opieka. Na pierwszej konsultacji od razu przedstawiony... Malwina Sikorska Karina - opinia (1) Serdecznie polecam! Pani Natalia jest wspaniałą profesjonalistką, która... Karina Marek - opinia (1) Miałem dużo szczęścia ze trafiłem do Pani Natali ! Polecam ! Marek