NA DOWÓZ

W sole sycyli byłem wielokrotnie i nigdy się nie zawiodłem , ba mało tego pizza tam robione była odnośnikiem do każdej pizzy jedzonej w innych lokalach( a było ich kilkaset w całej Polsce :) ), jednak po raz pierwszy w poniedzialek zamowilem do domu i dostalem najgorszą pizzę jaką w życiu widziałem i jadłem, w sumie obie były nie jadalne i psozly do kosza ( zamowilem vegetarianę i pollo). Pozwole sobie tylko wymienić : kartony mokre, pizza zimna, na wierzchu coś czarnego co chyba kiedyś było pieczarką , przy czym mowie CHYBA bo to było coś blizej nieokreslonego i szczerze wygladalo jakby chcialo uciekac z pizzy :), duzo mniej skladnikow niz w lokalu na miejscu itp. PO RAZ PIERWSZY W ŻYCIU WYRZUCILEM PIZZE DO KOSZA. Jestem raczej niekonfliktowy ale chcialem zapakowac im to, zawiesc i pokazać co mi dali. WSTYD, PANOWIE WSTYD. Musze po raz kolejny się przekonać do sole, ale przez dlugie miesiace watpie zebym tam zawitał.
OPINIA TA DOTYCZY TYLKO OPCJI DOWOZ
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: NA DOWÓZ

Trzeba było przed jedzeniem tego świństwa nie palić.....ja nie paliłam i mi smakowała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1