Sole Sycylia

Pizzerie

Gdynia, Olgierda 77

Danuta - opinia (1) Bardzo dobre jedzenie. Pierogi z mięsem rewelacja. Pizza z pieca kamiennego... Danuta K. - opinia (1) Bardzo niemiły pan kierowca z lokalu. K. Antoni - opinia (1) Polecam. Dobra pizza i dania obiadowe w przystępnej cenie Antoni
smacznie i domowo (1) bywam czasami i jestem zadowolona mila obsługa, smaczne obiadki i pyszna... grazia tragedia (1) slabe jedzenie, tani ser, najtansza szynka Kasia Bywam często i wciąż tu wracam... (1) Jadam/bywam w Sole od kilkunastu lat, może od 20 - od Ich powstania. Pierwsze... Marek mszyma Jak dla mnie bomba! (1) Jak dla mnie to chyba PIZZERIA nr 1 w Gdyni (a na pewno top 3) ! Zawsze... Cezary ZNOWU WTOPA (1) Zamawiam, podaję wyraźnie: "poproszę JEDNĄ pizzę X i DWIE pizze Y". Jak nie... ktoś obsługa (1) Pani która odbebrała telefon miała pretensjonalny ton głosu do tego pozwalała... niezadowolony klient pizza (2) Pizza z pieca opalania węglem drzewnym na jaźni ekspansji jaka jadłem.... rafal MASAKRA!!! (1) zamówiłam przez tel pizze i danie główne na konkretną godzinę. otrzymałam... Anna Polecam (1) Byłem wczoraj na miejscu i pizza bardzo mi zasmakowała !!! Co do dan z kuchni... Paweł PORAŻKA (1) O pizzy się nie wypowiem bo fanką nie jestem, choć trochę ich w życiu zjadłam... Olga Masakra (1) To była moja ulubiona knajpa - zmieniło się to po ostatniej wizycie. Zacznę... Franka duzy - opinia (1) Z reguły nie oceniam. Ale ostatnia wizyta odbija mi sie do teraz starym... duzy Swego czasu staly klient (1) Po pewnej przerwie kupilem "na pewniaka" i wyrzucilem. Nie do jedzienia. I... BYLY staly klient BEST EVER (1) Najlepsza pizza jaką kiedykolwiek jadłem, jedyna pizzeria na świcie, w której... Artur NA DOWÓZ (2) W sole sycyli byłem wielokrotnie i nigdy się nie zawiodłem , ba mało tego... klv Najlepsza pizza w trójmieście (1) Pyszna pizza i bardzo miła obsługa. Od dziś nie zamówię nigdzie indziej! Alicja Polecam. (2) Ja Polecam bardzo serdecznie. pizza jest smaczna, na cienkim ciescie. taka... Natalia